Широкий асортимент обладнання в Ital-Tecno за вигідним прайсом

- Advertisement -

«Італ-Техно» забезпечує українських споживачів якісним електротехнічним обладнанням з 1998 року. Ми постачаємо продукцію від найкращих італійських виробників, які мають стійку репутацію, перевірену часом. Прямі багаторічні зв’язки дозволяють запропонувати клієнтам різноманітні товари за помірною вартістю, серед наших партнерів залишаються Conductix, Baldi, Meta, ESAM, Canalplast, Tesar та інші.

У нашому магазині ви можете скористатися зручним каталогом для пошуку серед безлічі позицій найпопулярніших товарів. Широкий асортимент включає:

  • електротехнічне та кабельно-провідникове обладнання;
  • розподільні коробки та кабеленесучі системи;
  • DIN-рейки, пружинні та гвинтові з’єднувальні клеми;
  • масляні та сухі трансформатори різної потужності;
  • зарядні станції для електромобілів;
  • світлосигнальну арматуру.

Онлайн на сайті Ital-Tecno можна придбати безліч інших товарів, обробка заявок відбувається в стислі терміни з наступним відвантаженням замовлення. Доставка інструментів та обладнання можлива в будь-яке місто України за вказаними перевізником тарифами. А в Києві та Одесі працюють офіси Ital-Tecno і є можливість самовивозу. У Києві отримати замовлення можна також через адресну доставку, скориставшись послугами кур’єра. Якщо заявку сформовано до 16:00, обладнання привезуть вже наступного дня.

Перфорований кабель-канал

Українські споживачі можуть здійснювати не лише роздрібні покупки, а й оптові замовлення, за яких діє додаткова вигода. Ми гарантуємо вигідні умови співпраці, не користуємось послугами посередників, пропонуємо гнучку систему знижок та консультації персонального менеджера.

Зручні способи оплати та можливість повернення товару

Сплатити замовлення покупці можуть онлайн через сайт, використовуючи картки Visa та Mastercard будь-якого банку. Передбачено післяплату після огляду у відділенні пошти та безготівковий розрахунок. Компанія гарантує право на повернення товару протягом 14-денного періоду за дотримання мінімальних умов. Залишити запит на повернення легко, достатньо скористатись спеціальною формою на сайті.

Постійні клієнти мають змогу пройти швидку реєстрацію на сайті, залишивши свої контактні дані. Витративши лише кілька хвилин, ви отримаєте доступ до особистого кабінету з можливістю перегляду статусу замовлення та відстеження історії вже здійснених покупок. Зареєстрованим користувачам доступна програма накопичення бонусів та отримання індивідуальних знижок, їм також простіше слідкувати за постійними акціями.

- Advertisement -
- Advertisement -