У питанні вибору школи не може бути дрібниць

- Advertisement -

Якою має бути хороша школа, і як обрати навчальний заклад?

Як батькам вибрати хорошу школу для дитини? Існують критерії, на основі яких необхідно здійснювати підбір школи для дитини. Бажано, щоб батьки відповідально підійшли до цього питання і уважно вивчили особливості великої кількості навчальних закладів, а також особисто відвідали освітні установи, зіставляючи написане на сайтах з реальністю.

Сервіс SchoolHub постійно оновлює та актуалізує інформацію про школи, тут зручно вибирати школу за безліччю параметрів у фільтрах та розташування на карті. Швидко та зручно вибрати найкращу школу можна на платформі SchoolHub, тут до вибору доступно понад 350 шкіл у Києві. Тут, на сайті schoolhub.com.ua, потрібна спеціалізована школа може бути обрана за багатьма критеріями, на платформі представлена більшість приватних та державних шкіл у Києві. Коли інформація про заклади буде уважно вивчена, потрібно буде вже особисто відправитися в школи, щоб ознайомитися з інфраструктурою, поспілкуватися з викладачами і задати запитання керівництву.

У питанні вибору школи не може бути дрібниць.

  • Освітня програма
Вибір школи на сайті schoolhub.com.ua.
Вибір школи на сайті schoolhub.com.ua.

Освітня програма – ключовий фактор вибору школи. Чим багатше різноманіття факультативних занять, тим дитині буде цікавіше проходити процес навчання і розвивати свій потенціал. Здорово, якщо школа мотивує брати участь у олімпіадах, в інших інтелектуальних та спортивних конкурсах, регулярно організовує поїздки в установи культури і мистецтва, дає кожному випускнику шанси на вступ до престижного вузу.

  • Можливості вивчення іноземних мов у школі

Школи, спрямовані на вивчення іноземних мов, дають учням переваги для реалізації. Знання іноземної мови можна направити у вірне русло і монетизувати.

  • Кількість учнів в одному класі

Чим більше учнів у класі, тим педагогам складніше продуктивно працювати і дисциплінувати колектив. В маленьких групах вчителям простіше приділяти увагу кожній дитині, відповідно, діти отримують більш якісну освіту в спокійній обстановці.

  • Наявність додаткових занять

Існують школи, на території яких є спортивні центри, басейни, майстерні. Тут, на сайті schoolhub.com.ua, потрібний навчально-виховний комплекс може бути обраний за багатьма критеріями, на платформі представлена більшість приватних та державних шкіл у Києві.  Батькам не доведеться підшукувати установу для надання додаткової освіти для дитини, якщо цікаві секції будуть знаходитися в межах основного навчального закладу.

  • Наявність групи продовженого дня

Група продовженого дня – незамінний інструмент для працюючих батьків, яким не було з ким залишити своїх дітей, які навчаються в молодших класах. На заняттях школярі виконують домашні завдання і просто відпочивають від рутини.

  • Чи потрібно платити за навчання в школі

Навчання в державних і приватних освітніх установах сильно розрізняється. Якщо батьки хочуть, щоб їх дитина отримала освіту в елітних умовах, підготувався до вступу у вуз з педагогами, а не з репетитором, вони можуть віддати її в платну школу. Потрібно тверезо оцінити сімейний бюджет – чи отягнуть мама і тато витрати.

  • Відстань від будинку до школи

Чим довший шлях від дому до школи, тим вище в учнів початкових класів ймовірність зіткнутися з неприємностями. Важливо проаналізувати транспортну доступність установи, розрахувати кількість часу, який дитина буде витрачати на дорогу. Краще віддати перевагу варіанту, що відповідає умовам безпеки та комфорту учня. Повинно бути як можна менше нерегульованих пішохідних переходів, темних провулків. Якщо школяр кожен будній день протягом навчального року буде їздити з одного кінця міста на інший, він почне сильно перевтомлюватися, внаслідок чого успішність знизиться, можливості імунної системи ослабнуть.

  • Відгуки про школу

Необхідно проаналізувати сайти шкіл, прочитати свіжі відгуки про освітніх установах, а також порадитися зі своїми знайомими. Якщо у коментарях багато негативних слів про несправедливість і грубе спілкування вчителя з дітьми, варто насторожитися, тому що є ймовірність так само зіткнутися з цим педагогом.

Якою має бути хороша школа?

Коли інформація про заклади буде уважно вивчена, потрібно буде вже особисто відправитися в школи, щоб ознайомитися з інфраструктурою, поспілкуватися з викладачами і задати запитання керівництву. А також варто оцінити відповідність установ рейтингам, заявленим в інтернеті.

Не потрібно з ранніх років віддавати дитину в школу з математичним або гуманітарним ухилом, якщо вона не демонструє видатні можливості у конкретних предметах. Нехай учень розвивається гармонійно, а потім він сам зможе визначитися з профорієнтацією та перейти до індивідуальних освітніх програм, активно брати участь в інших шкільних олімпіадах.

- Advertisement -
- Advertisement -