Цікаві та зручні у використанні грилі від виробника Ofyr

- Advertisement -

Ofyr – нідерландський виробник грилів, який цінує культуру готування на відкритому вогнищі. Унікальність моделей полягає в їх простоті. Саме це привело бренд до світового визнання. Зазвичай конструкції дуже прості – виглядають, як тумби з осередком зверху. Це красиво та зручно у використанні. А в комплекті завжди є спеціальний відсік для зберігання палива.

Переваги грилів від Ofyr

Переваги грилів від виробника Ofyr очевидні. Це і якість, і надійність, і зручність у використанні. Купуючи гриль, ви отримуєте цілий набір додаткових аксесуарів, які дозволять вам готувати різні страви.

Інші переваги обладнання:

 • лаконічна конструкція;
 • різна інтенсивність смаження їжі залежно від місця на поверхні грилю;
 • повноцінне готування за рахунок прогріву поверхні;
 • універсальність використання, яка дозволяє готувати будь-що;
 • використання особливої термостійкої сталі для подовження терміну служби;
 • модульність та компактність конструкції;
 • економічне використання обраного палива.

Але для того, щоб гриль став вашим вірним помічником, він повинен бути правильно підібраний.

Приклад грилю-осередку від виробника

Як обрати грилі від Ofyr?

Гриль для барбекю від Ofyr – це універсальний прилад для приготування м’яса, риби та овочів. В залежності від моделі він оснащений решітками, термометром, фіксатором для кришки та підставкою. Є варіанти різних форм та розмірів.

Щоб вибрати гриль, потрібно врахувати чимало нюансів. І, мабуть, найголовнішим є те, що залежно від того, яку страву ви збираєтесь готувати, треба вибирати і модель гриля. Рекомендується робити вибір:

 1. По типу. Існують пелетні та газові грилі, а також обладнання на вугіллі (на дровах). Останні, до речі, набагато екологічніші, ніж перші, оскільки в них не використовуються жодні синтетичні матеріали.
 2. За потужністю. Потрібно враховувати свої кулінарні плани та кількість людей.
 3. Розмір. Залежить від того, на які компанію частіше за все буде використовуватися прилад. Ви можете купити гриль для барбекю, призначений для приготування їжі на кілька осіб або одну-дві. Якщо ви плануєте готувати барбекю поодинці, вибирайте компактні моделі, які помістяться навіть на дачі. Для великої компанії краще придбати гриль з великими розмірами та певною кількістю секцій.
 4. Зовнішній вигляд. Додає візуальних переваг використанню.

Цікавий гриль від «Офир»

Обрати цікаві моделі від виробника Ofyr можна за посиланням https://grillshop.com.ua/ofyr.html в інтернет-магазині Grill Shop. Покупці зможуть знайти кращі для себе варіанти, користуючись спеціальними фільтрами або заручившись допомогою консультантів. Обирайте зручний гриль для комфортного готування смачних страв.

- Advertisement -
- Advertisement -