Де замовити якісні вікна «Рехау» в Києві?

- Advertisement -

Вікна Рехау в Києві є, певно, найпопулярнішими. Це й не дивно, бо відколи ця компанія першою у світі використала металопрофіль для виробництва вікон, вона не припиняла вдосконалювати свою продукцію. Репутація REHAU не викликає сумнівів, залишається розібратися, де замовити вікна з оригінальним профілем цього виробника.

«Німецькі вікна» – відмінна якість і довговічність вікон REHAU

«Німецькі вікна» вже понад 10 років займаються виготовленням і встановленням металопластикових вікон у Києві та Київській області. Клієнти компанії залишаються задоволені результатом, адже «Німецькі вікна»:

  • є офіційним партнером «Рехау»;
  • мають на сайті сервіс «калькулятор вікон», де можна легко та швидко розрахувати актуальну ціну на вікна;
  • працюють лише з якісною сертифікованою продукцією, виготовленою в ЄС;
  • самостійно збирають вікна на високотехнологічних автоматизованих лініях;
  • пропонують повний набір опцій для вікон і весь спектр послуг – від замірів до монтажу.

Завдяки цьому підприємство надає дійсно якісну продукцію та послуги, при цьому на вікна REHAU ціна залишається конкурентоспроможною. Всі спеціалісти з монтажу «Німецьких вікон» пройшли навчання в Академії «Рехау» та мають відповідні сертифікати. Компанія пропонує широкий асортимент профілів REHAU, серед яких обов’язково знайдеться потрібний вам варіант. Ще одна причина замовити вікна у цього виробника – 7-річна гарантія якості на всю продукцію та монтаж.

Як замовити вікна REHAU

Насамперед варто визначитися з кількістю, розмірами та іншими характеристиками вікон. Вибрати відповідний вашим вимогам профіль і додаткові складові допоможе консультант компанії та напрочуд зручний «калькулятор вікон» на сайті. Він дає можливість наочно побачити різницю в ціні, змінюючи будь-який з параметрів: кількість камер, колір профілю, наявність підвіконня, відливів, москітної сітки тощо.

Далі необхідно домовитися про заміри, щоб виготовлені вікна ідеально підійшли за розмірами. Залишити заявку можна на сайті компанії за 2 хвилини чи телефоном.

Після остаточного узгодження всіх деталей замовлення «Німецькі вікна» починають виготовлення. На вікна Рехау ціна в Києві буде залежати від розмірів вікон, типу профілю, склопакета, наявності додаткової фурнітури, а також обсягу замовлення. У компанії діє прозора система знижок, а також час від часу пропонують вигідні акційні умови. Наприклад, при замовленні вікон REHAU до кінця лютого 2023 року клієнти безплатно отримують фірмову ручку.

«Німецькі вікна»

- Advertisement -
- Advertisement -