Пластикові столи в сучасному інтер’єрі

- Advertisement -

Пластиковий стіл сучасного дизайну відмінно підійде для використання в саду, на дачі, в кафе.

З розвитком технологій пластик міцно увійшов в домашній і промисловий обіг, різні за складом і властивостями пластмаси стали повсюдно використовуватися у виготовленні меблів. На сьогоднішній день з високоміцної пластмаси виготовляють надійні і естетичні меблі для дому, дачі і саду. Компанія “Командор 2000” пропонує купити столи в Києві, в каталозі на сайті komandor2000.ua представлені моделі в різних стилях дизайну і різних цінових категоріях. Компанія “Командор 2000” займається продажем та постачанням столів з пластику з 2003 року, вся продукція відрізняється якістю, і має відповідні сертифікати.

Пластикові столи в сучасному інтер’єрі.

Купити столи в Києві на сайті komandor2000.ua.
Купити столи в Києві на сайті komandor2000.ua.

Зовнішній вигляд столу, його практичність і простота у догляді є важливими якостями у виборі цього предмета меблів. Адже місце прийому і приготування їжі має бути не тільки зручним і естетичним, але й відповідати вимогам екологічності, а також бути максимально простим у догляді.

Всім цим критеріям відповідають пластикові столи:

  • легкий матеріал, стіл з пластику легко переставляти з місця на місце, виносити в сад або на веранду;
  • поверхня відштовхує воду і забруднення, що дозволяє легко за ними доглядати. Досить вологого прибирання із застосуванням побутових миючих засобів;
  • стійкість до високих температур. Вам не доведеться переживати за сліди від гарячої чашки на столі, як у випадку з багатьма іншими матеріалами;
  • різноманіття кольорів і варіантів виконання. Можливість підібрати унікальний варіант у відповідності зі стилем інтер’єру;
  • фінансова економія. Столи з пластику значно дешевше своїх дерев’яних і металевих побратимів. Прозорий пластик може з успіхом імітувати скло, при цьому вартість буде в рази дешевше.

Форми та конструкції столів.

Купити сучасні столи пропонує компанія Командор 2000, в каталозі на сайті komandor2000.ua представлені моделі в різних стилях дизайну і різних цінових категоріях. Приступаючи до вибору моделі пластикового столу, слід на самому початку визначитись з його розміром. Параметри будуть залежати від передбачуваної площі розміщення, кількості посадочних місць, а також від загального дизайну приміщення.

  • Форма пластикових столів може бути самою різною: круглою, квадратною, овальною або прямокутною.
  • Круглі й овальні столи добре виглядають в просторих приміщеннях і на свіжому повітрі.
  • Прямокутні є класикою і підійдуть до будь-якого інтер’єру.
  • Квадратний пластиковий стіл можна вдало розмістити в невеликому кухонному приміщенні.

Так як пластик – досить податливий матеріал і при виготовленні може приймати будь-які форми, столи з цього матеріалу можуть мати і нестандартні конфігурації: трикутники, багатогранники, трапеції.

Часто вироби з пластику комбінують з іншими матеріалами. Пластикова стільниця може бути на складному металевому каркасі – столи-трансформери зручні для перенесення і зберігання.

Круглі і квадратні столи можуть бути забезпечені механізмами і додатковими частинами, при розкладання яких, стіл перетворюється в більший за розміром овальний або прямокутний відповідно.

Розбірний пластиковий стіл, як правило, ділиться на знімну стільницю і складні опори-ніжки. Таку конструкцію легко складати, переносити і прибирати, якщо вона служить тільки для прийому гостей.

Накладки на стільницю.

Робоча поверхня кухонних і обідніх столів повинна поєднувати в собі хороші експлуатаційні якості: не вбирати речовини і запахи, легко очищатися від харчових забруднень, стійко взаємодіяти з гарячими предметами.

Для облицювання стільниць часто використовують постформінг – спосіб обробки площини паперово-шаруватим пластиком. Обробний матеріал покриває всю поверхню шляхом гарячого нанесення і плавно переходить на торці стільниці. Останнє дозволяє зробити краї столу закругленими, плавними, такими, що не вимагають окантовки. Стільниця виходить повністю «упакованою» в пластик безшовним методом.

Стільниці з застосуванням постформінгу випускаються як в готовому вигляді, так і під замовлення. Крім функціональних властивостей, такі накладки облицювальним пластиком служать і декоративною прикрасою. Вони можуть імітувати дерево, камінь та інші матеріали. Застосовується найчастіше на поверхнях з плит ЛДСП і МДФ.

- Advertisement -
- Advertisement -