Складський облік – чому програми для його автоматизації важливі для бізнесу

- Advertisement -

Складський облік. Програми, які автоматизують його ведення – яку вибрати, і як використовувати.

Багато хто мріє створити та розвивати власний бізнес. Деякі так і залишаються зі своїми мріями, але інші роблять все можливе для того, щоб це стало реальністю. І якщо ви з тих, хто тільки-но завів або вже давно має свій малий бізнес, то знаєте, що в процесі роботи потрібно враховувати безліч деталей.

Однією з важливих умов ведення бізнесу є належний складський облік. Без нього неможливо знати про кількість товарів на складі, кількість продажів, про те, які отримали прибутки чи збитки. Ефективним способом ведення обліку товарів на складі є використання програм для його автоматизації. HugeProfit – це українська розробка SaaS-сервісу, який уже зарекомендував себе зручним, простим та захищеним рішенням, що дає змогу організувати складський облік.

Крім обліку залишків товару, в програмі HugeProfit можна контролювати продажі та наочно відображати доходи та витрати. HugeProfit все частіше використовують на заміну програм російської розробки, це українский аналог мiй склад, інтернет-сервісу для управління торгівлею. Сервіс Мій Склад роками використовували у нас для автоматизації обліку товарів, продажів та закупівель.

HugeProfit – український аналог Мій Склад на сайті h-profit.com.
HugeProfit – український аналог Мій Склад на сайті h-profit.com.

Але, з огляду на нинішню ситуацію стає важливим знайти на заміну сервісу Мій Склад гідний аналог, але української розробки. Сервіс HugeProfit доступний у вигляді веб-версії, також для його використання можна встановити додаток на Android. Це гідний український аналог на заміну програми Мій Склад російської розробки.

Більш детальну інформацію про автоматизацію складського обліку можна знайти на офіційному сайті сервісу h-profit.com. Можна взяти для початку пробну версію сервісу, щоб самому переконатися, наскільки просто вести бізнес, якщо використовувати правильні інструменти.

Створити та розвивати власний бізнес не так просто, як може здатися на перший погляд. Адже треба не лише рахувати прибуток, треба проводити велику кількість різних підрахунків. Знати, скільки товарів на складі, кількість персоналу, випадкові та заплановані витрати, збитки та все інше, що здатне вплинути на реальну картину бізнесу.

З іншого боку, не все так і складно. Головне, знати, які інструменти використовувати, щоб вести бізнес максимально чітко та без помилок. HugeProfit все частіше використовують на заміну програм російської розробки, це аналог клаудшоп, хмарного сервісу для складського обліку товарів та клієнтів. CloudShop (Клауд Шоп) – це російська розробка, її раніше використовували і у нас, але тепер все частіше бізнес переходить на українські аналоги.

У цьому допоможе програма HugeProfit, перевагою її використання є ефективна служба підтримки. Якщо навіть, спочатку щось незрозуміло з використанням сервісу обліку, то співробітники підтримки підкажуть, як діяти далі.

Які саме завдання вдасться вирішувати за допомогою програми HugeProfit.

Вести облік товарів стає просто як ніколи.

  • Без особливих труднощів можна знати, скільки товару знаходиться на складі, і на яку вартість.
  • Можна контролювати, коли та скільки завозиться нового товару.
  • Можливість вести відразу кілька рахунків і додавати витрати та доходи, порівнюючи різницю між ними. Сюди можна вносити і повернення, зроблені клієнтами.
  • Програма полегшує роботу, якщо купуєте товари у різних валютах. Кількість рахунків і варіантів валюти може бути різне. Можливо здійснювати перекази між рахунками та оформляти поставки.
  • Не останнє значення має можливість враховувати продажі. Оскільки за допомогою сканера штрих-кодів можна додавати їх швидко, як і вручну, контролюючи доходи від кожного продажу.

Ця програма є незамінною для тих, хто має магазини в соціальних мережах і месенджерах. Також вона потрібна тим, хто володіє невеликими роздрібними магазинами.

Використовувати програму української розробки вигідно, вона дозволить повністю контролювати власний бізнес. За допомогою вірних даних можна сміливо планувати подальший розвиток. Зберігаються дані у спеціальній зашифрованій хмарі, що гарантує повноцінну безпеку.

Контролюйте та розвивайте власний бізнес, роблячи його кращим та перспективнішим.

- Advertisement -
- Advertisement -