Мікрозайми: які у них переваги та недоліки

- Advertisement -

Про мікрозайми в Україні на сайті tobiporada.com.ua – де можна знайти кращі пропозиції для отримання кредиту?

Пропозиції мікрофінансових організацій в наш час користуються великою популярністю. Видача термінових позик без звернення в банк і довідки про доходи займає всього півгодини. Іноді це єдиний спосіб вирішити критичні питання, що вимагають невідкладних грошових витрат.

Мікрозайм можна тепер взяти, просто оформивши заявку онлайн. Швидко вирішити фінансові проблеми, і вибрати, де найбільш вигідні мікро займи можна разом з сайтом tobiporada.com.ua. Тут можна вибирати серед кращих пропозицій для отримання мікро займу. На сайті є актуальний рейтинг перевірених кредитних організацій, які можуть видати мікрозайм без довідок, поручителів, та вікових обмежень.

Відмінності кредитних пропозицій від МФО і банків.

Мікрозайми в Україні на сайті tobiporada.com.ua.
Мікрозайми в Україні на сайті tobiporada.com.ua.

Банківський кредит виручає, коли люди потребують поліпшення житлових умов: придбання житла, машини, необхідної техніки і т. п. Фінансова установа вимагає від клієнта:

 • заяву;
 • довідку про наявність роботи та стабільного заробітку;
 • наявність чистої кредитної репутації.

До мікропозик в МФО часто вдаються, коли гроші потрібні тут і зараз. Потреба може бути пов’язана з проведенням термінової операції, купівлею дорогих ліків, одягу та ін. При цьому ніякі додаткові документи, крім паспорту та ІПН не потрібні.

Варто враховувати, що МФО видає мікро займи на наступних умовах:

 • Менших розмірів, ніж кредити в банках.
 • Термін найчастіше обмежений 30 днями.

Переваги мікропозик.

Перед зверненням в мікрофінансову організацію за отриманням мікро займу, перевірте, чи є інформація про неї у Єдиному державному реєстрі. Тоді ймовірність зіткнутися з неправомірними діями з боку компанії дорівнює нулю.

Швидко вирішити фінансові проблеми, і вибрати, де найбільш вигідні мікрозайми україна можна разом з сайтом tobiporada.com.ua. Тут можна вибирати серед кращих пропозицій для отримання мікро займу. Не зайвим буде ознайомитися з суттю мікропозик. До позитивних сторін займів від МФО відносять:

 1. гранично просту і швидку процедуру оформлення;
 2. зручні способи отримання грошей;
 3. незначний відсоток відмов;
 4. високу лояльність для багатьох категорій громадян;
 5. надання кращих умов кредитування сумлінним клієнтам.

Позики МФО можна повернути достроково з перерахунком відсотків. Вони будуть нараховані тільки за час користування кредитом.

Недоліки кредиту в МФО.

До мінусів мікропозик відносять:

 1. відсотки. Для залучення позичальників кредитори часто вказують не річну процентну ставку за позикою, а на кожен день;
 2. у договорі не завжди є розділ про настання страхового випадку. При втраті платоспроможності клієнт зобов’язаний повністю розрахуватися за кредитними зобов’язаннями, включаючи відсотки;
 3. високі штрафи. Розмір пені за кожний день прострочення може досягати 10% від суми боргу.

Проте, якщо дотримуватися всіх правил, то отримувати мікро займ при терміновій потребу в коштах, вигідно, а користуватися послугами МФО просто і легко.

- Advertisement -
- Advertisement -