Вишивання бісером – релакс та задоволення

- Advertisement -

Рукоділля з давніх-давен вважалося чудовим заспокійливим, жінки брали в руки тканину та починали творити з нею дива, вишиваючи на ній прекрасні взори, малюнки та орнаменти. Раніше перевагу віддавали вишиванню хрестиком та гладдю, однак сьогодні це місце зайняла інша релаксуюча творчість, зокрема вишивання та плетіння з бісера, створення алмазних вишивок, або останній тренд кількох років – малювання картин за номерами. Бісер підкорює тим, що на відміну від шедеврів образотворчого мистецтва, або від шиття нитками, набагато довше часу здатний зберігати початкову красу, яскравість своїх барв, блиск і сяйво, цілісність, що дало можливість зберегти для сучасного населення вишукані роботи з бісеру, створені талановитими руками наших далеких пращурів.

4008-98210-700x700.webp

Багато хендмейдери протягом тривалого часу вважаю бісер для рукоділля одним з найбільш вишуканих матеріалів, зовсім не поступається за популярністю таких товарів, як стрази, гудзики або паєтки, і це й не дивно, адже для роботи з бісерінамі не буде потрібно особливих навичок. Навіть починаюча майстриня без побоювання зможе використовувати бісер в своїх авторських виробах. Створюючи вишукані прикраси майстрині мають час, аби відволіктись від рутинної хатньої роботи, побути певний час на самоті та в спокої, тому не дивно, що більшість матусь займаються цією справою.

4008-47115-700x700.webp

Бісер для рукоділля будь-якого виду гармонійно виглядає в різних авторських роботах і комбінаціях з різними матеріалами. Розрізняють бісерини різноманітних розмірів, типів, формою, квітів. В одній роботі краще всього використовувати одну тип бісера від одного виробника, так як вони можуть випускати зовсім різні товари. Бісер у роботі можна використовувати як самостійний елемент, так і поєднувати з різноманітними матеріалами, особливо в роботі вам знадобиться волосінь, проволка для бісера https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/drit-dlja-bizhuteriji-ua, голки потрібного розміру, ножиці. Для різних потреб варто підбирати різні матеріали, наприклад якщо ви вишиваєте бісером, то необхідно придбати спеціальну нитку для бісера https://100idey.com.ua/vishivka-ua/vishivka-biserom-ua/nitki-dlja-vishivki-biserom-ua, яка обережно та якісно закріпить бісеринки на тканині, аби виріб виглядав охайно для вишивання краще обирати Чеський бісер. З чеським бісером авторські роботи завжди виходять максимально акуратними, оскільки всі бісерини ідентичного розміру вони щільно прилягають один до одного, створюючи неповторну композицію.

1720-80-04-1-700x700.webpIMG_6872-700x700.webp

Картини з бісеру своїми руками давно користується величезною популярністю і високо цінуються всесвітніми любителями хенд мейд. Навіть ті люди, які зазвичай байдужі до рукоділля, не залишать бісерні картини без належної уваги. Вишивання бісером – досить трудомісткий процес, що вимагає невеликої вправності, уваги, посидючості, і безумовно, працьовитості. Сучасним майстриням пощастило більше, адже тепер можна купити не тільки білосніжне полотно, на якому доведеться створювати схему для вишивки, але присутні вже готові схеми з малюнком і навіть цілі набори.

4002-1257%D0%A2%D0%9D-700x700.webp

- Advertisement -
- Advertisement -