Характеристики, на які ми звертаємо увагу при виборі керамічної плитки для ванної кімнати

- Advertisement -

Ванна кімната – це місце з особливими вимогами до укладання підлогового та настінного покриття.

Тому необхідно, щоб керамічна облицювальна плитка підходила для використання в цій кімнаті. Перша характеристика, на яку ми звертаємо увагу при виборі облицювальної плитки для ванної кімнати, – це стійкість до води, пари та вологості. У цьому приміщенні рівень вологості вище, ніж в інших приміщеннях, що може призвести до пошкодження матеріалів покриття. Керамограніт для обробки ванної кімнати, наприклад, має показник водопоглинання, близький до нуля, не змінюється під впливом вологості та може використовуватися як облицювальна плитка без побоювань.

Якщо вибираєте облицювальну плитку для ванної, то магазин керамічної плитки на сайті svitkeramiki.com.ua пропонує її купити в широкому асортименті та за найраціональнішими цінами в Одесі. В інтернет-магазині «Світ Кераміки» також надається послуга безкоштовної візуалізації. Якщо не знаєте, як розмістити елементи керамічної плитки у ванній, то можна назвати бажані складові дизайну та отримати візуалізацію з готовим рішенням в подарунок від «Світу Кераміки».

Переваги плитки з керамограніту для ванної.

Магазин керамічної плитки на сайті svitkeramiki.com.ua.
Магазин керамічної плитки на сайті svitkeramiki.com.ua.

Плитка для ванної кімнати дуже легко чиститься, і це позбавляє багатьох побоювань у повсякденному житті. Це не другорядна проблема, оскільки покриття можуть забруднюватися косметикою, вапняним нальотом та пилом. Завдяки майже нульовій пористості керамограніту плями не застоюються на плитці, залишаються на поверхні та легко очищаються. Для очищення плитки достатньо гарячої води та ганчірки. Якщо керамограніт рік у рік утримувати в чистоті, його зовнішній вигляд згодом залишиться тим самим.

Ще однією перевагою плитки керамограніту для ванних кімнат є той факт, що це екологічний продукт, який відповідає суворим екологічним стандартам протягом усього виробничого циклу. Після укладання плитка не виділяє токсичних речовин, таких як леткі органічні сполуки, тому не становить небезпеки для здоров’я людини.

Які переваги керамічної облицювальної плитки для ванної кімнати:

  • Ідеально підходить для теплої підлоги. Кераміка підходить для теплої підлоги, тому що її теплопровідність сприяє проходженню тепла.
  • Не боїться води, вологості та пари. Кераміка не піддається впливу вологи, пари та води завдяки практично нульовій пористості.
  • Витримує перебіг часу. Міцний керамограніт здатний протистояти рокам експлуатації.
  • Екологічний матеріал. Найкращі виробники мають екологічну та нешкідливу для навколишнього середовища систему виробництва, що відповідає сертифікованому екологічному менеджменту.
  • Легко почистити. Щоденне очищення плитки з керамограніту передбачає лише використання ганчірки та гарячої води.
  • Можна чистити агресивними засобами. При необхідності керамічну підлогу також можна очистити засобами, що містять агресивні речовини.
  • Гігієнічний матеріал. Кераміка підходить для використання у середовищах, де важлива гігієна. Цей матеріал фактично запобігає розвитку бактерій.
  • Кераміка незмінна з часом. Насправді матеріал не світлішає, не потемніє і не втратить колір або обробку.

Чи стійка плитка для ванної до хімічних речовин?

Ванна кімната – це середовище, в якому іноді присутні хімічні речовини, такі як косметика та миючі засоби. Плями рекомендується видаляти, поки вони ще свіжі. Керамограніт для ванної кімнати можна чистити хімічними засобами завдяки його високій стійкості. Також рекомендують використовувати відповідні професійні засоби спеціально призначені для очищення цих матеріалів.

Яку керамічну плитку для ванної обрати, щоб зробити кімнату візуально більше?

Якщо ваша кімната маленька, можна створити оптичні ілюзії, які справлять інше враження. Наприклад, плитка світлих тонів, таких як бежевий і колір слонової кістки або кремовий, робить кімнату світлішою, створюючи відчуття більшого простору. Глянцева поверхня керамограніту для ванної кімнати відбиває світло та посилює враження великого об’єму. Ще одна порада – вибирайте плитку прямокутної форми, що змінює візуальне сприйняття простору.

- Advertisement -
- Advertisement -