Косарки Al-Ko

- Advertisement -

Для догляду за газоном – відмінне рішення купити газонокосарку АЛКО. Садова техніка цього бренду надійна, зручна в експлуатації та ефективна. Асортимент виробника включає різноманітність моделей, що різняться за потужністю, типу двигуна.

Ассортимент косарок Ал-Ко

Види газонокосарок АЛКО

  • шпиндельні;
  • електричні;
  • бензинові;
  • акумуляторні;
  • роботи.

Шпиндельна газонокосарка проста, легка, недорога. Вона найбільше підходить для обробки невеликих ділянок з невисокою травою. Гарний приклад – AL-KO Soft Touch 38 HM Comfort. Легкий інструмент для роботи на невеликих ділянках. Вага – всього 7,9 кг.

Електричні косарки безпечні, легкі, малошумні, але радіус їхньої роботи обмежений довжиною кабелю. Comfort 40 E може не тільки скошувати траву, а й мульчувати її. Садівники використовують мульчу як натуральне добриво для ґрунту.

Бензинові – найпотужніші, що використовуються для косіння на великих ділянках, дають повну свободу пересування. Classic 5.16 VS-B PLUS – модель для великих ділянок. Є кілька ступенів регулювання висоти зрізу, об’ємний травозбірник, викид трави убік.

Акумуляторна газонокосарка АЛКО не залежить від мережі, не вимагає заправки паливною сумішшю, але й їх робота обмежена ємністю акумулятора. 42.9 Li подолає і молоду і суху траву. 20 хвилин здатна працювати без заряджання. За цей час можна встигнути прокосити віддалені ділянки газону.

Газонокосарки-роботи не вимагають участі користувача у стрижці газону. Але перед запуском необхідно прокласти обмежувальний кабель по периметру ділянки. Значний недолік роботизованої техніки – найвища вартість.

Які моделі найбільш популярні?

Найбільш високий попит спостерігається на бензинові та електричні косарки бренду. Моделі, що працюють на ДВС, представлені лінійками Solo by AL-KO, Highline, Silver, Classic. Solo by AL-KO – професійні косарки із високими характеристиками. У серії Silver та Classic потрапили базові моделі з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Вони підходять для газонів до 1400 м2. AL-KO Highline – це багатофункціональні косарки із приводом на колеса для газонів до 2000 м2.

Асортиментний ряд електричних моделей представлений серіями Solo by AL-KO, Comfort, Classic. Потужні моделі Solo by AL-KO мають міцний сталевий корпус та компактні розміри. Газонокосарки AL-KO Comfort відрізняються оптимальним обладнанням. Вони легкі та зручні в управлінні. У цій лінійці є унікальна модель із функцією мульчування. У комплект косарки входить клин, що мульчує. Він легко встановлюється без спеціальних інструментів. Функція мульчування потрібна для подрібнення трави, яку потім використовують як натуральне добриво. Серію Classic представляють косарки невеликих розмірів у стандартній комплектації.

- Advertisement -
- Advertisement -