Озонування – один із способів очищення та дезінфекції приміщення

- Advertisement -

В основі цього методу лежить використання озону. Дезінфікуємо, озонуємо та видаляємо цвіль назавжди!

Якщо у вас з’явилися найменші ознаки інфекційного зараження будь-якого приміщення, торгового, виробничого, складського чи квартири, або ви побачили заражені пліснявою стіни, продукти чи матеріали, настав час замовити професійну дезінфекцію та озонування приміщення. Спеціалісти сервісу https://www.eco-ozon.com.ua знають, як допомогти в такій ситуації і зроблять все можливе, щоб навести санітарний порядок на будь-якому з ваших об’єктів.

У яких випадках необхідно провести дезінфекцію приміщень.

Озонування та дезинфекція приміщень на сайті eco-ozon.com.ua.
Озонування та дезинфекція приміщень на сайті eco-ozon.com.ua.

Перш ніж розпочати дезінфекцію, необхідно провести повне обстеження приміщення, щоб знайти джерело зараження, ізолювати його та винищити всі типи бактерій, мікробів, грибків та інше. Фахівці нададуть вам необхідну допомогу у разі, якщо:

 • Ви хочете провести планову дезінфекцію приміщення.
 • Ви випадково побачили якусь ознаку епідемії.
 • У вас з’явилися миші або щури, які вважаються рознощиками різних захворювань.
 • У вас з’явилися комахи, які можуть переносити інфекції.
 • У вас по сусідству живе неблагополучна сім’я, у яких є всі ознаки джерела зараження.

Чому варто звернутися до професіоналів.

Дезінфекцію можна зробити і самому, але лише професіонали зроблять її якісно. Звернувшись за допомогою до фахівців сервісу https://www.eco-ozon.com.ua, ви побачите, наскільки вони професійно діють:

 • Спочатку вони приїдуть на об’єкт, оглянуть його та оцінять ступінь зараженості, щоб розуміти, які краще використовувати методи дезінфекції.
 • Розроблять план за методами впливу та якою хімією краще скористатися, щоб вирішити всі проблеми, пов’язані із санітарією.
 • Проведуть усі роботи.
 • Занесуть усі результати роботи у спеціальний журнал та дадуть вам відповідний документ про дезінфекцію, що дає вам певні гарантійні зобов’язання.

Озонація приміщень.

Фахівцями розроблено спеціальний метод усунення цвілі за допомогою озону. Генератор озону не тільки вбиває плісняву, але і причини, що сприяють її появу. Як ми знаємо, пліснява дуже шкідлива для здоров’я людини, тому її потрібно усувати, як тільки ви помітили найменші її прояви.

Якщо ви вирішили боротися із пліснявою, то метод озону – це найкращий спосіб. Озон виробляється апаратом за певними стандартами, щоб досягти бажаних результатів та не нашкодити здоров’ю людини.

У зв’язку з тим, що пліснява з’являється в приміщенні через кілька факторів, то й сама проблема має вирішуватися в кілька етапів:

 • Перше, що необхідно зробити – це знайти джерело цвілі, швидше за все вона з’являтиметься через вологість. Фахівці знають, що якщо не усунути джерело вологи, то усунення цвілі буде неефективним.
 • Далі необхідно провести санацію приміщення: прибрати всі пошкоджені пліснявою предмети та матеріали, оскільки озон не зможе видалити плісняву з пошкоджених матеріалів.
 • Провести хорошу вентиляцію в приміщення, тим самим сприяючи тому, що після озонування плісняв довго не з’являтиметься.
 • Бажано, щоб у приміщення потрапляло сонце, оскільки пліснява боїться ультрафіолетових променів.

Компанія дезінфікує приміщення будь-якої складності, озонує повітря та видаляє цвіль назавжди!

- Advertisement -
- Advertisement -