Як облаштувати міні-бар у квартирі чи будинку

- Advertisement -

Ми продовжуємо ділитися з вами цікавими та корисними ідеями щодо покращення простору житлової площі.

А сьогодні говоритимемо про те, як створити особливу зону, яка у всіх ототожнюється з безтурботним відпочинком та розслабленою лаундж-атмосферою галасливих вечірок та свят.

Давайте разом розберемося з тим, як облаштувати свій міні-бар так, щоб він відповідав формату вашого будинку.

Стаціонарний чи мобільний

Насамперед, у намірі облаштувати домашній міні-бар, слід визначити його майбутні габарити, вибір яких безпосередньо залежить від актуальності подібної зони для вашого будинку.

Так, наприклад, якщо ви часто улаштовуєте дружні вечірки або проводите корпоративні вечори у стінах власного заміського будинку, то без міні-бару в ньому не обійтися. Отже, краще облаштувати стаційний бар, де буде все необхідне для підтримки розслабленої атмосфери заходу.

У невеликій квартирі достатньо використовувати спеціальний багатоярусний столик, укомплектований колесами, завдяки яким міні-бар можна буде переміщувати за потребою. До того ж, такий об’єкт не займе багато місця, і візок можна буде розташовувати біля певного кутка, біля невеликої ніші або навіть за дверима вбудованої комори.

Вибираємо місце розташування

Місце, де на постійній основі розташовуватиметься міні-бар, слід вибирати виходячи з того, в якій кімнаті приймають гостей у вашому будинку.

Кухня

Можливо, дружні посиденьки, найчастіше, проходять в межах кухні-їдальні, у такому разі і міні-бар повинен розташовуватися поблизу обідньої групи, барної стійки або кухонного острова, що виконує і функцію столу.

Балкон або лоджія

Ідея розташувати міні-бар у просторі закритого (або відкритого) балкона здається нам особливо цікавою, тому що для тих, хто сидить біля відкидного столика, тут відкривається гарний вид (на сад, парк, панораму міста, озеро), який сприяє створенню приємнішої атмосфери. .

Повірте, навіть у межах невеликого та вузького балкона можна створити комфортні умови, якщо встановити стелаж або етажерку біля стіни для келихів та напоїв, поставити розкладні або барні стільці, а також змонтувати компактну відкидну стільницю.

Вітальня

Не рідше, ніж у приміщенні кухні, у вітальні також проводяться звані або дружні вечори, тому тут наявність міні-бару буває дуже доречним. Залежно від того, наскільки великі габарити кімнати, розміри та конфігурацію міні-бару ви вибираєте відповідно. Це може бути поєднання підлогових і підвісних шаф за образом шафи-буфета, або об’єднання вбудованої в нішу шафи з підвісними відкритими полицями зі скла. Також міні-бар у вітальні може бути представлений особливим видом комодів – низькою шафою під назвою креденця.

На периферії

У тому випадку, коли у вашій квартирі гості збираються в приміщенні суміжного типу, наприклад, у кухні-вітальні, міні-бар краще розмістити так, щоб його вміст знаходився недалеко від диванної або обідньої групи. У той же час варто подумати про те, щоб відстань до миття в кухні була незначною, якщо в міні-барі не передбачена додаткова чаша.

Функція та комфорт

Коли ви визначите, де і в якому вигляді буде розташовуватися міні-бар у вашому будинку, потрібно продумати його наповнення. Йдеться не про вибір напоїв та топінгів, а про необхідну техніку та комплектуючі. Наприклад, вам може знадобитися міні-холодильник, рейлінги для келихів, тримачі для пляшок та шейкерів, секції для підносів, марочних вин. Відмінно, якщо бар міститиме окрему мийку, тоді очищення посуду і келихів буде швидким і легким, і вам не доведеться постійно курсувати в кухню і назад.

У випадку, коли площі квартири не достатньо для того, щоб створити повноцінний міні-бар, можна облаштувати невелику барну зону за допомогою настінної шафи-трансформера, яка перетворюється на барну стійку з полицями для напоїв та келихів, якщо відкинути її зовнішню стінку.

- Advertisement -
- Advertisement -