Як вибрати колір підлоги в квартирі?

- Advertisement -

Від вибору кольору підлоги залежить дуже багато, адже гра кольорів і світла може спотворювати різні відтінки і робити кімнату візуально більше або менше, темніше або світліше.

Нижче представлені кілька варіантів кольорів підлоги з докладним описом всіх надаються тим чи іншим відтінком ефектів.

Підлога білого кольору додасть кімнаті яскравості і символізує лаконічність і чистоту. Найчастіше підлогові покриття такого кольору використовують в маленьких і темних приміщення в стилі мінімалізму.

Підлога білого кольору

Сіра підлога робить кімнату спокійною і шляхетною, але його потрібно дуже акуратно поєднувати з іншими квітами в інтер’єрі. Важливо пам’ятати, що найкраще сірий підлогу поєднується з чорним і білим інтер’єром, а так само з жовтим.

Жовтий і бежевий колір підлоги в інтер’єрі додасть кімнаті тепла і затишку. Це самий універсальний колір підлоги, який поєднується з будь-яким типом інтер’єру.

Оранжевий і червоний колір робить кімнату яскравою і теплою, але важливо пам’ятати, що такий колір сильно відображається і передається іншим поверхням в кімнаті. Тому варто витримати теплу тональність в інтер’єрі всієї кімнати.

Коричнева підлога втілює впевненість, стабільність і захищеність. Єдиним мінусом підлогового покриття такого кольору є поглинання великої кількості кольору. А загалом, така підлога універсальний для будь-якого інтер’єру, особливо у стилі кантрі.

Чорна підлога в інтер’єрі створює ауру багатства і містичності. Його потрібно застосовувати дуже обережно, особливо в поєднанні з яскравими квітами. Чорну підлогу найчастіше застосовується в сучасних інтер’єрах і дуже рідко в класичних.

Як підібрати колір ламінату до інтер’єру?

Ламінат має широку колірну гамму і відрізняється малюнком. Можна вибрати дошку, яка виглядає як дерево, а можна зробити кам’яну підлогу, використовуючи дошки з таким малюнком.

Підлогове покриття з ламінату може виглядати дуже строго і благородно, а може додати приміщенню грайливого стилю кантрі. Нижче представлені кілька варіантів ламінату з описом всіх надаваних їм ефектів на Вашу квартиру мрії.

Білий і сірий ламінат найчастіше використовується в квартирах, де переважає стиль мінімалізму або прованс. Тут переважає сільська простота, яка відмінно доповниться підлоговим покриттям у вигляді дошки ламінату.

Білий і сірий ламінат в інтер’єрі

Ламінат кольору світлого дерева відмінно підходить кімнатах, де вікна виходять на північ. Така обробка підлоги додасть кімнаті тепла і спокою, підходячи будь-якого типу інтер’єру.

Коричневий і червоний ламінат надає кімнаті тепла і відмінно підходить інтер’єрів в осінній гамі. Але важливо, щоб кімната добре освітлювалася, адже темні підлоги відбирають світло. Дуже актуальні такі кольори підлоги в стилях готики і бароко.

Чорний ламінат надає кімнаті магічною загадковості. Щоб таке покриття не надто поглинало колір його найчастіше комбінують з білими стінами. Стилі мінімалізм, хай-тек, модерн просто немислимі без таких розкішних і елегантних контрастів. Глянцевий чорний ламінат запобіжить сильне поглинання світла, але додасть кімнаті шарму і розкоші.

- Advertisement -
- Advertisement -