Види та особливості комбінованих варильних поверхонь

- Advertisement -

На українському ринку сьогодні представлені електричні, газові, індукційні кухонні панелі, а також комбіновані варіанти. Останні можуть працювати як на газі та електриці одночасно, адже в них передбачено два типи конфорок.

Це зручно, адже коли з якоїсь причини відсутнє одне джерело енергії, можна використовувати інше. Отже родина не залишиться без смачних страв у будь-якому випадку.

При використанні такої техніки можливості користувачів розширюються. Газові конфорки здатні миттєво припинити подачу енергії, тоді як на електричних страва певний час продовжить томитися навіть після виключення конфорки.

Про види й інші особливості комбінованих варильних поверхонь читайте далі.

особливості комбінованих варильних поверхонь

Варіанти конфорок

Сучасні технології дозволили виробникам поєднати в одному приладі газові та електричні типи конфорок. Електричні поділяються на такі типи:

Галогенні. Завдяки доповненню галогенною лампою виділяють більше тепла.

  • Рапідні. На їх нагрів і вистигання потрібно усього близько 10 секунд. Не підходять для емальованого посуду.
  • Індукційні. Споживають менше енергії, адже гріють тільки дно посуду. Конфорки залишаються нормальної температури. Працюють з каструлями, сковорідками з чавуну, нержавійки, сталі, покритою емаллю, алюмінію з феромагнітним дном. Важливо, щоб днище посуду було абсолютно рівним.
  • High Light. Використовуються в варильних поверхнях із склокерамічним покриттям і розташовуються безпосередньо під ним. За швидкістю нагріву поступаються лише індукційним конфоркам.

В асортименті представлені девайси різних розмірів, з різним поєднанням типів конфорок. Це дозволяє кожному, хто робить ремонт або просто вирішив замінити стару техніку, замовити варильну поверхню на свій смак та під габарити кухні. Найпоширенішими є види, у яких поєднані 2 газові та 2 електричні елементи або 2+1.

Матеріал поверхні

За даним критерієм комбіновані прилади бувають металевими, емальованими, склокерамічними. Емальовані агрегати мають нижчу вартість. На них не помітні сліди від пальців. Але покриття чутливе до механічних пошкоджень.

Склокерамічні вироби легко очищуються. Їх достатньо протирати вологою губкою. Завдяки обмеженим зонам нагріву вони запобігають опікам. Але покриття також легко пошкодити.

Прилади з нержавіючої сталі швидко нагріваються, ударостійкі. На оснащених матовою поверхнею агрегатах не залишається відбитків пальців.

Додаткові функції

З метою безпеки комбінована варильна техніка, яку можна замовити на сайті Алло.юа у Дніпрі, оснащується такими опціями:

  • Газ-контроль. Якщо газ згасне, прилад автоматично вимкнеться.
  • Захист від дітей. Панель керування блокується, тому увімкнути плиту випадково або змінити налаштування не вийде.

Щоб не стежити постійно за приготуванням, варто придбати модель з таймером. Функція підтримки тепла не дасть страві охолонути, коли поверхня вимкнеться.

Вартість різних моделей побутової техніки залежить від дизайну, типу установки та виробника.

- Advertisement -
- Advertisement -