Вагонка — це надійний і екологічний оздоблювальний матеріал

- Advertisement -

Види вагонки та її переваги: як вибрати, і на що звернути увагу?

Одним з популярніших оздоблювальних матеріалів в даний час є вагонка. Це надійний і екологічний оздоблювальний матеріал, який вже багато років не втрачає своєї популярності. Це абсолютно натуральний і безпечний для здоров’я будівельний матеріал. Купити для оздоблення вагонку вигідно з точки зору декору, тому що цей матеріал відмінно виглядає, чудово поєднується з різними іншими облицювальними матеріалами, створюючи чудові умови для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщення.

При цьому фахівці стверджують, що цей матеріал є найбільш економним в плані фінансових витрат на обробку. Мода на даний матеріал не проходить ніколи, а популярність вагонки з сосни ще більше підвищується. Компанія «Агенція Лісових Ресурсів» займається виготовленням та реалізацією двох популярних видів вагонки: європрофіля (класичної вагонки) та софтлайн (безшовної вагонки). Купити якісну вагонку з сосни можна на сайті https://wood-agency.com.ua/, вся продукція компанії «Агенція Лісових Ресурсів» виготовлена на власних виробничих потужностях з використанням сучасного німецького устаткування.

Вагонка з сосни у Львові на сайті wood-agency.com.ua.
Вагонка з сосни у Львові на сайті wood-agency.com.ua.

Існує безліч застосувань вагонки як всередині, так і зовні будинку. Вагонка недорога, міцна і проста в монтажі. Її можна використовувати практично в будь-якій кімнаті будинку, і вона зможе додати додатковий рівень захисту стін і підлоги від вологи та інших пошкоджень.

Основні переваги вагонки.

  1. Економічність. Даний матеріал є дуже вигідним у порівнянні з іншими видами облицювання стін – такий матеріал обійдеться набагато дешевше.
  2. Універсальність. Вагонка є «гнучким» матеріалом, тому її можна використовувати як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки.
  3. Легкість монтажу. Вагонку не потрібно додатково зміцнювати або закривати оздоблювальними матеріалами.
  4. Довговічність. Для виготовлення цього матеріалу використовують якісні матеріали, завдяки чому вагонка прослужить десятки років, не втрачаючи естетичних характеристик.

Вагонка та її характеристики.

Вагонка – це тонка обшивальна дошка, продукт обробки деревини. Вона використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Компанія «Агенція Лісових Ресурсів» пропонує якісну продукцію, вагонка з сосни Львів представлена на сайті  wood-agency.com.ua. Ламелі вагонки бувають різної ширини, що дозволяє використовувати їх в різних цілях.

Дерев’яна вагонка проводиться з деревного масиву на лісопереробних підприємствах. Тобто, вагонка являє собою обрізану дошку товщиною 7 – 20 мм. Процес виготовлення вагонки починається з різання пиломатеріалів на дошки потрібної товщини.

Потім ці дошки шліфують, щоб видалити будь-які дефекти, і підготовляють до процесу покриття. Процес нанесення покриття може включати різні методи, такі як гаряче занурення або хімічне покриття. Після нанесення покриття вагонці дають висохнути, перш ніж вони будуть розрізані за розміром і готові до використання.

- Advertisement -
- Advertisement -