Основні переваги металопластикових вікон від компанії «Аліас-Київ»

- Advertisement -

Де краще замовити пластикові вікна в Києві?

Сьогодні більшість споживачів відмовляються від дерев’яних віконних рам, віддаючи перевагу сучасним вікнам з ПВХ з склопакетами, які за більшістю характеристик перевершують старі вікна. Скління сучасними металопластиковими вікнами гарантує тепло та комфорт у будь-якому приміщенні.

Замовити вікна можна в компанії «Аліас-Київ», на сторінці сайту  https://www.алиас.укр/ceny-2 можна уточнити ціни на продукцію. В компанії «Аліас-Київ» також можна замовляти роботи по ремонту і облаштуванню балконів під ключ. Послуга облаштування під ключ означає не просто встановлення металопластикових вікон, але й проводиться зовнішня та внутрішня обшивка балкону.

Вирішивши засклити квартиру сучасними вікнами ПВХ від компанії “Аліас” можна бути впевненим у гарантованій точності зроблених вимірів та швидкості виконання замовлення з високою якістю монтажу систем будь-якої складності.

Основні переваги металопластикових вікон від компанії «Аліас-Київ».

Замовити вікна в Києві на сайті алиас.укр.
Замовити вікна в Києві на сайті алиас.укр.

Компанія “Аліас” в Києві пропонує своїм клієнтам вікна, виготовлені з профілів таких відомих виробників, як Рехау, Стеко, Века та ВДС. Профілі даних виробників за умови правильного монтажу мають термін експлуатації до 50 років, що з лишком окупає витрати на їх придбання та встановлення. Крім того, вони мають такі характеристики, як:

  • легко ремонтуються у разі потреби;
  • герметичне примикання, тобто ніякі опади за вікном не потраплять у ваш будинок;
  • можливість монтажу в неопалюваних приміщеннях;
  • збереження кольору профілю протягом усього терміну служби;
  • прості у догляді.

Скління і облаштування балконів під ключ, переваги.

Багато власників квартир з балконами вирішують їх засклити, якщо таке дозволено нормами будівництва та архітектури. Такий вид облаштування балконів і лоджій дозволяє:

  • забезпечити шумоізоляцію;
  • зберегти тепло у приміщенні;
  • збільшити корисну площу приміщення.

Засклити балкон під ключ означає не просто встановити металопластикові вікна, але й зробити зовнішню та внутрішню обшивку балкона та передбачити наявність зливової каналізації.

Щоб балкон або лоджія стали красивим і комфортним доповненням до нерухомості, скління їх потрібно довірити професіоналам, інакше помилка при монтажі може коштувати дорого.

 

- Advertisement -
- Advertisement -