Полуниця в парнику – чи гарантує вирощування ягід більший та смачний урожай?

- Advertisement -

Деякі ягоди, такі як полуниця, є провісниками літа, вони асоціюються зі смачними десертами, ароматами та дитинством.

Зміна клімату також змушує задуматися про альтернативне сільське господарство, і полуниця у парнику — чудовий приклад цього!

У цій статті ви дізнаєтесь:

  • Полуниця у парнику — чому варто вкладати гроші у таке вирощування?
  • Які умови потрібні полуниці у парнику?
  • Полуниця у парнику та розмір урожаю
  • Як доглядати полуницю?

Парник “Пролісок” від компанії Agroparnik: які у нього особливості та переваги.

Український виробник, компанія Agroparnik, пропонує купити парники “Пролісок”, які вже добре себе зарекомендували у наших городників та садівників. Завдяки сучасним конструкціям парників, які можна знайти на сайті agroparnik.com.ua, кожен городник зможе вирощувати овочі для домашнього вживання, а також розсаду для подальшої пересадки на город.

Купити парники "Пролісок" на сайті agroparnik.com.ua.
Купити парники “Пролісок” на сайті agroparnik.com.ua.

Чи матиме полуниця в парнику такий самий сильний аромат, як і вирощена безпосередньо в землі? Так, хоча від правильного догляду, у тому числі і від внесення добрив, залежить багато, та й важливий сам сорт, який може мати зовсім різні смакові якості.

Полуниця у парнику – чому варто робити ставку на таке вирощування?

Погодні умови, що швидко змінюються, означають, що традиційні культури піддаються впливу багатьох зовнішніх факторів, що може призвести до втрати врожаю. Різниця в температурі та вологості може бути значною, і швидко мінятися, навіть на протязі кількох днів. Парники та тунелі із плівки дозволяють виключити як мінімум кілька зовнішніх факторів, що рівнозначно збереженню постійних та високих урожаїв.

Які умови потрібні полуниці в парнику?

Полуниця – рослина, якій потрібно багато сонця – тільки це гарантує соковитий та солодкий урожай. Крім того, вкрай важливий поживний грунт, багатий мінералами та азотом. Тому полуниця у парнику потребує відповідного та водопроникного субстрату, а також постійного удобрення, яке сприятиме зав’язуванню плодів.

Полуниця у парнику не любить конкуренції у вигляді бур’янів, тому так само, як і в ґрунті, не слід забувати про прополювання, хоча варто пам’ятати, що одні рослини цінують близькість інших. У випадку з полуницею це насамперед цибуля та часник, а також квасоля.

Полуниця в парнику та розміри врожаю.

Тепличні умови забезпечують ягодам в першу чергу велику стабілізацію, і тому рослини не так схильні до впливу погодних умов, тобто раптових і сильних дощів, які можуть призвести до загнивання плодів, і граду, що знищує всю розсаду.

Полуниці у парнику також набагато легше забезпечити оптимальну температуру, особливо під час весняних заморозків, які можуть призвести до загибелі квіток і зав’язування плодів. Перевага вирощування полуниці в парнику також полягає у термінах дозрівання – нею можна поласувати, коли суниця тільки починає цвісти.

Як доглядати полуницю в парнику?

Полуниця при такому способі потребує догляду не більше, ніж вирощена у відкритому ґрунті. Як і у випадку традиційного вирощування, важливо обрізати листя, реагувати у разі паразитарних та грибкових захворювань, а також вносити відповідні добрива.

Найголовніше – підготувати субстрат, який дасть полуниці хороший старт, а також вибрати місце, яке має бути сонячним, щоб забезпечити плодам оптимальні умови для дозрівання.

Полуниця у парнику – гарантія більш високих та ранніх урожаїв. Незважаючи на найкращі умови, які усувають деякі зовнішні фактори, вирощування полуниці потребує зусиль у вигляді контролю за врожаєм, а також відповідних добрив, які мають вирішальне значення для врожаю.

- Advertisement -
- Advertisement -