Як правильно підібрати офісні меблі?

- Advertisement -

За якими ознаками слід здійснювати вибір офісних гарнітурів?

Офісні меблі постійно потрапляють в центр уваги співробітників організації, її клієнтів, партнерських компаній і навіть випадкових відвідувачів. Саме офісні меблі дозволяють сформувати те або інше враження про компанію, її  роботу, а також персонал. Офісні меблі чинять величезний вплив на ведення бізнесу, має значення все, починаючи від крісла керівника та закінчуючи стільцями для відвідувачів.

Від вибору якісних меблів в офіс залежить імідж компанії. Меблі для офісу можна вибрати і замовити в каталозі інтернет-магазину ОфісКомфорт, тут представлені моделі на  будь-який смак і за прийнятними цінами. Всі офісні меблі, представлені на сайті ofc.ua, виготовляються виключно з якісних і безпечних матеріалів, всі комплектуючі та аксесуари мають високий ступінь надійності. Сучасні офісні меблі від інтернет-магазину ОфісКомфорт зможуть забезпечити функціональність, затишок, і красу – саме ті прості речі, які повинні стати ключовими при виборі.

При виборі офісних гарнітурів мова йде про врахування цілого комплексу критеріїв:

  • Площа офісного простору. Якщо вона виявляється вкрай обмеженою, то про придбання повнорозмірних рішень доведеться забути. Краще всього зупинитися на компактних кутових столах, які не зможуть займати багато місця. Разом з тим навіть велика робоча територія не є підставою для купівлі занадто масивних офісних меблів, так як приблизно третину всього приміщення рекомендується залишати вільною.
  • Сполучуваність з іншими елементами інтер’єру по забарвленню і дизайнерським виконанням. У тих ситуаціях, коли внутрішнє убрання складається з різнорідних компонентів, краще всього підібрати світлі нейтральні рішення, які не стануть різко контрастувати з іншими предметами.
  • Призначення певних приміщень. Обстановка кабінету керівника і робочої зони для співробітників буде відрізнятися, в зв’язку з чим потрібно звернути увагу не тільки на конкретні меблі, але і їх взаємне розташування. Так, наприклад, при обладнанні кожного місця придбані столи можна розставити у вигляді кола або прямокутника і зайняти ними центральну частину приміщення, що значно полегшить взаємодію фахівців між собою.

Крім того, рекомендується звертати увагу на особливості планування, які дозволять більш раціонально використовувати наявний простір.

Основи вибору меблів в офіс.

Інтернет-магазин офісних меблів на сайті ofc.ua.
Інтернет-магазин офісних меблів на сайті ofc.ua.

Офісні меблі відмінної якості можна замовити на сайті ofc.ua в інтернет-магазині «ОфісКомфорт». Інтернет-магазин офісних меблів  пропонує моделі, які виготовляються виключно з якісних і безпечних матеріалів, а всі комплектуючі та аксесуари мають високий ступінь надійності.

Не варто забувати про те, що кожен предмет меблів для офісу зобов’язаний бути надійним, а, значить, ряд елементів заслуговують пильної уваги. До таких належать:

  • Висувні механізми ящиків тумб;
  • Засоби відкривання і закривання дверей;
  • Вузли з’єднання;
  • Кромочні матеріали.

Якщо обрана конструкція буде зібрана за допомогою так званих ексцентрикових стяжок, то вона буде більш стійкою і у випадку необхідності її можна буде легко демонтувати і заново змонтувати. Але не варто забувати, що офісні меблі експлуатуються щодня і в більшості випадків менш дбайливо, ніж ті, що купуються для дому.

Якщо купувати моделі, призначені спеціально для офісних приміщень, то знайти оригінальне, але в теж час строге рішення для створення іміджу компанії не складе особливих проблем. Солідні фірми, які виготовляють тільки моделі офісних меблів, пропонують не тільки одиничні екземпляри, але і цілі серії, до складу яких входить безліч структурних конструкцій:

  • криволінійні шафи;
  • шафи і тумбочки з дверцятами-купе;
  • спеціальні стійки для оргтехніки і т. д.

Оптимальним варіантом стане, якщо тип меблів, як в кабінетах співробітників, так і у адміністратора буде однаковий. Хіба буде зручно клієнту, який очікував прийом на м’якому зручному дивані, пересісти на досить жорсткий стілець?! Хіба в такому випадку він буде налаштований на переговори?

Офісні меблі чинять величезний вплив на ведення бізнесу. Має значення все, починаючи від крісла керівника та закінчуючи стільцями для відвідувачів. Від вибору меблів залежить імідж компанії, і її працездатність співробітників.

 

- Advertisement -
- Advertisement -