Мінітрактори – види, переваги, застосування

- Advertisement -

Мінітрактор: вірний помічник у господарстві.

Розвиток приватних фермерських господарств, вирощування сільськогосподарських культур на дачних ділянках вимагає часових і силових витрат. Обробка землі, збирання врожаю займають багато часу та енергоресурсів, тому для підвищення ефективності та спрощення праці застосовуються міні-трактори.

Мінітрактори мають такий же функціонал, як і у повнорозмірного трактора. У наших споживачів великою популярністю користуються мінітрактори китайського виробництва, їх цінують за невибагливість і доступні ціни. Купити китайські мінітрактори популярних моделей можна на сайті https://westlviv.com.ua/-kytaiski-traktory/ компанії West Lviv, їх вартість значно нижча ніж у великих тракторів, а також вони потребують менше палива і мають менші витрати на експлуатацію або ремонт. У цих китайських мінітракторів від компанії West Lviv функціонал звичайних, великих тракторів, але при цьому маса переваг перед ними.

Мінітрактори – види, переваги, застосування.

Продажа китайських мінітракторів на сайті westlviv.com.ua.
Продажа китайських мінітракторів на сайті westlviv.com.ua.

З їх допомогою здійснюється оранка, боронування і культивація грунту. За допомогою навісного обладнання на ньому можна здійснювати скошування трави, удобрення, зрошення ділянки, прибирання снігу, листя і садового сміття. Основні переваги китайських мінітракторів:

  • Компактні розміри,
  • Економна витрата палива,
  • Висока маневреність,
  • Багатофункціональність,
  • Доступна ціна.

Конструкція мінітрактора практично ідентична з великогабаритною тракторною спецтехнікою. Машина складається з таких основних вузлів:

  • Двигун,
  • Трансмісія,
  • Ходова частина,
  • Механізми управління і автоматика,
  • Допоміжне обладнання.

Залежно від комплектації моделі, конструкції може бути задіяний дизельний або бензиновий двигун. Найбільш продуктивними і зручними в сервісі є техніка з дизельними ДВЗ.

Система управління ідентична елементам повнорозмірного тракторного обладнання, техніка обладнана кермом, педалями, важелями для координації навісними механізмами. Тракторна спецтехніка підрозділяється на кілька класифікацій, залежно від ваги, потужності і функціоналу.

По масі:

  • Легкі – моделі з потужністю до 15 к. с. використовуються для сільськогосподарських робіт на дачі або присадибній ділянці. Внаслідок невеликих габаритів і відмінній маневреності, вони можуть пересуватися на високій швидкості в умовах бездоріжжя.
  • Середня вага – машини від 15 – 30 л. с., підходять як для сільськогосподарського, так і для комунального призначення (снігоприбирання і вивезення садового сміття). Придбання такої техніки може забезпечити повну механізацію господарства в приватному будинку або на дачі.
  • Важка вага – моделі тракторів з потужністю вище від 30 л. с. Машини відрізняються надійністю і прохідністю, запчастини для підвісок мінітракторів важкої ваги виготовляються з металевих сплавів, стійких до корозії.

За призначенням:

  • Багатофункціональні. Призначаються для польових робіт, використовуються на території не більше 2 га.
  • Садові. Моделі середньої компактності легко маневрують між посадками дерев, застосовується для обробки міжрядь і транспортування врожаю.
  • Компактні. Призначені для робіт на невеликих ділянках до 1 га, з їх допомогою можна проводити стрижку і обприскування газонів, прибирати садовий сміття.

Перед придбанням машини важливо визначитися з призначенням техніки. Машина повинна мати достатню потужність, прохідність, щоб справлятися з виконанням потрібних вам завдань. Необхідно звернути увагу на об’єм бака для палива, він повинен бути містким для обробки потрібної площі без додаткової заправки.

Мінітрактор – це повноцінна зменшена копія повнорозмірного колісного трактора. Підходить для обробки великих земельних ділянок, має хорошу потужність, а також можливість встановити плуг, окучник, борону, сівалку, жатку, аератор, ківш-відвал, косарку та інше обладнання.

- Advertisement -
- Advertisement -