Як вибрати унітаз для встановлення у ванній кімнаті?

- Advertisement -

На що звернути увагу при виборі унітазу і біде? Розберемо основні нюанси.

Вибір конкретної моделі унітазу залежить від багатьох чинників: розмір та індивідуальне проектування приміщення, в якому він буде стояти, форма і розмір самого унітазу, витрата води і багато іншого.

Інтернет-магазин Лео Кераміка пропонує купити унітази та біде і інші якісні сантехнічні товари. Вибрати і замовити унітази та біде можна на сторінці сайту https://leoceramika.com/ в каталозі товарів магазину Лео Кераміка. Тут можна легко замовити якісні сантехнічні товари в потрібній кількості, товари завжди є в наявності. В Лео Кераміка також пропонуються нові колекції компактів, уриналів, біде, що знову набирають популярність.

Для початку розберемося з типом установки унітазу.

Купити унітази, біде на сайті leoceramika.com.
Купити унітази, біде на сайті leoceramika.com.
  1. Підвісний унітаз допоможе заощадити місце і отримати більше вільного простору в санвузлі. Змивний бачок у такого унітазу вбудовується в стіну, тому основна його перевага (крім вільного простору, звичайно) — тиха робота бачка. Ще один істотний плюс підвісного унітазу — простота прибирання санвузла завдяки вільному простору під унітазом.
  2. Підлоговий унітаз — класичний, звичний всім варіант. Такий унітаз легко монтується і представлений самим широким модельним рядом, а значить, Ви можете вибрати підходящу саме вам модель. Наприклад, любителі стилю вінтаж вибирають підлогові унітази з високим бачком.
  3. Приставний унітаз — це щось середнє між звичайним і підвісним унітазом. Така модель ставиться на підлогу, а бачок вбудовується в стіну. Задня стінка унітазу щільно прилягає до стіни і приховує всі комунікації. Приставний унітаз, як і підвісну, відрізняється тихою роботою бачка.
  4. Унітаз-моноблок займає стільки ж місця, як і звичайний підлоговий. Його основна відмінність — бачок і чаша унітазу являють собою єдине ціле, тому він рідко ламається. З цієї причини він користується популярністю в сім’ях з маленькими дітьми і у літніх людей. А шанувальники стилю хай-тек цінують цю модель за сучасний зовнішній вигляд.

Вибираючи унітаз, важливо врахувати особливості каналізації і конструкцію стоку, що проходять у Вашому домі, від цього буде залежати і тип каналізаційного випуску унітазу. Кожен тип не має ні переваг, ні недоліків — це просто особливість стоку у будинку.

  • Горизонтальний випуск — найпоширеніший. Вихід в каналізацію в цьому випадку розташовується в стіні, або розтруб стояка піднятий над підлогою на 5-10 див.
  • Косий випуск — у цьому випадку труба знаходиться на стику підлоги і стіни, найчастіше під кутом 30-45 градусів.
  • Вертикальний випуск — менш поширений, але більш зручний. Вихід в каналізацію в такому варіанті розташований у стяжці підлоги.

Ще одна особливість, яку потрібно врахувати — спосіб підведення води до зливного бачка. Найчастіше підведення води здійснюється знизу бачка. Такий спосіб підведення підходить під будь-які труби, а арматура при цьому не перебуває на виду. До того ж при нижньому підключенні води бачок наповнюється менш шумно порівняно з боковим і заднім підключенням.

Якщо Ви вибрали унітаз з підведенням води ззаду, варто врахувати, що для підключення такого унітазу знадобиться додаткова відстань від стіни до зливного бачка. В окремих випадках місця для установки запірного крана при підводі води до бачка ззаду може не вистачити.

Що краще: біде, бідетта або унітаз-біде?

Гігієна в туалеті необхідна, але чи гарантується вона використанням тільки туалетного паперу? Не повністю. Використання води ефективніше і гігієнічніше – це добре відоме жителям Далекого Сходу. Адже саме в Японії був створений перший унітаз-біде! І це тільки один з варіантів, який поряд з класичним біде і змішувачем для біде може назавжди з’явитися у вашій ванній кімнаті.

Дізнайтеся про плюси і мінуси цих 3 гігієнічних рішень і дізнайтеся, на що слід звернути увагу.

  • Унітаз і біде — класичний набір для ванної кімнати

Біде — це перше рішення, яке приходить на розум, коли ми думаємо про гігієну туалету. Чаша, розташована поряд з унітазом, оснащена функціональними змішувачем для біде, дозволяє з комфортом піклуватися про інтимну гігієну. Якщо ви хочете біде в своїй ванній кімнаті, про це потрібно подумати ще на етапі перших ремонтних робіт – так само, як і унітаз, його необхідно підключити до водопроводу і каналізації.

Біде монтується в безпосередній близькості від унітазу, тому варто зіставити ці два елементи. Природно, вибір біде передбачає використання більшого простору, тому це рішення рекомендується для великих ванних кімнат. Ви можете визначитися з підвісним або стоячим біде і буквально вибрати дизайн, адже на ринку є багато цікавих варіантів.

Плюси:

  • зручність і простота використання,
  • великий вибір біде та змішувачі для біде,
  • може вписатися в любий стиль інтер’єру.

Мінуси:

  • призначений для великих ванних кімнат,
  • вимагає додаткового водопостачання і каналізації,
  • ви повинні перейти від туалету до біде.
  • Змішувач для бідетти, або біде – ідеальний варіант для маленького туалету

Змішувач для бідетти – відмінна альтернатива для власників невеликих ванних кімнат. На відміну від біде, немає необхідності планувати додатковий простір на підлозі і вихід в каналізацію – досить входу з гарячою і холодною водою. Біде дозволяє використовувати традиційний унітаз аналогічно унітазу-біде – воно монтується поруч з ним, так що в будь-який момент зручно дотягнутися до трубки на гнучкому шлангу і тут же освіжитися.

Так що можна сміливо сказати, що бідетта – це практичний компроміс між біде і унітазом-біде. Цікаво, що може бути й інше застосування — таке додаткове джерело проточної води стане в нагоді під час прибирання.

Плюси:

  • найдешевший варіант,
  • на відміну від біде не вимагає додаткового доступу до каналізації,
  • розмір маленький і непомітний, ідеально підходить для невеликої ванної кімнати,
  • це також буде корисно при збиранні.

Мінуси:

  • вимагає додаткової подачі води.

Унітаз-біде – рішення для сучасної ванної кімнати.

Унітаз-біде виглядає як звичайний унітаз, але має більше можливостей. Це рішення 2-в-1, поєднує в собі функції унітазу і біде, але в набагато складнішій формі. Після використання туалету ми залишаємося на ньому і запускаємо функцію вмивання, тому нам не потрібно переходити до біде.

В залежності від моделі унітаз-біде може функціонувати трохи по-різному, можливість регулювати температуру і силу струменя за допомогою пульта дистанційного керування або забезпечувати нічне освітлення. Необхідно пам’ятати, що унітаз-біде — крім води і каналізації — повинен бути підключений до джерела живлення, а значить, поруч необхідно запланувати контактну розетку.

На вибір ідеального рішення впливає безліч факторів, від розміру, бюджету до індивідуальних переваг, але одне можна сказати напевно – воно того дійсно варте!

- Advertisement -
- Advertisement -