Обладнання для шиномонтажу від компанії ЄВРОСТО, переваги

- Advertisement -

Серед автосервісного обладнання найбільшим попитом користується обладнання для шиномонтажу.

Та й сама по собі майстерня шиномонтажу та балансування самодостатня – це готовий, повноцінний, і вигідний для власників бізнес. Якісне балансувальне та шиномонтажне обладнання є необхідним для організації повноцінної роботи, тим більше що кількість автовласників, що вишиковуються у черзі біля пунктів шиномонтажу, щорічно збільшується.

Інтернет-магазин evrosto.com.ua пропонує повний перелік, обладнання для шиномонтажу тут представлено в асортименті, в наявності є все необхідне для повного комплектування шиномонтажу під ключ. Шиномонтаж під ключ вимагатиме якісного оснащення технікою, в каталозі ЄВРОСТО представлено обладнання преміум сегмента – M&B Engineering (Італія) та ТМ ShiningBerg (Китай). Компанія ЄВРОСТО надає гарантію на все обладнання для шиномонтажу під ключ, надає сертифікати якості та сервісне обслуговування.

Обладнання для шиномонтажу на сайті evrosto.com.ua.
Обладнання для шиномонтажу на сайті evrosto.com.ua.

На сайті компанії ЄВРОСТО ви можете вибрати та придбати обладнання для шиномонтажу від недорогого до преміум-класу. До вашої уваги представлене також обладнання для шиномонтажу Hofmann , зручне в роботі та придатне для інтенсивної експлуатації. Ціни на шиномонтажний верстат залежать від діаметрів коліс, що обслуговуються, і від ступеня автоматизації обладнання.

Шиномонтажне обладнання.

ЄВРОСТО пропонує шиномонтажне обладнання , виготовлене за висококласними технологіями, воно відповідає чинним світовим стандартам. Низький рівень шуму, економічність, простота у використанні – саме таке обладнання для шиномонтажу тут готові запропонувати вам. Це шиномонтажне обладнання для тих, хто хоче зробити свій бізнес прибутковим.

  • Устаткування для шиномонтажу – шиномонтажне обладнання та балансувальні верстати . Звичайно, шиномонтажне обладнання автосервісу популярне завжди, а навесні та восени просто хіт сезону на цю послугу.
  • Стенд розвал/сходження завжди приносить хороший дохід. З нашими дорогами ця послуга автосервісу матиме попит завжди. Послуга всесезонна та приносить хороший дохід. Широкий вибір обладнання тепер доступний: як традиційні стенди, так і суперсучасні стенди з технологією 3D. Устаткування продовжує розвиватися, і популярність придбав стенд 3D, новий стенд розвал/сходження має унікальні технології регулювання. Простий та зручний в експлуатації, при цьому обладнання розвал/сходження попередніх поколінь не здає своїх позицій і має свої переваги – ціна та надійність, перевірена часом.

 Устаткування для автосервісу.

Надання послуг з ремонту та обслуговування автомобілів – це дуже складний виробничий процес, у якому використовується те чи інше обладнання та інструмент для автосервісу (автосервісне обладнання). Обслуговування одного автомобіля – це, як завжди, робота кількох людей з використанням кількох агрегатів. Щоб досягти успішної продуктивності, бажано підібрати агрегати таким чином, щоб швидкість робіт на окремому агрегаті не гальмувала роботу іншого. Наприклад, маючи швидкий автоматичний шиномонтажний стенд, необхідно доповнити його і швидким балансувальним стендом, інакше переваги швидкості шиномонтажного стенду виражатимуться лише у черзі на балансування.

Хороше та якісне обладнання для автосервісу – запорука швидкого обслуговування клієнта та того, що він неодмінно залишиться задоволеним. Компанія ЄВРОСТО допоможе Вам купити обладнання для автосервісу: камери для фарбування, домкрати, стенди розвал сходження, автомобільні підйомники, установки для заміни масла, компресора, інструмент, мийки, пилососи, витяжки, преса, крани, стійки, гаражні меблі. Тут представлений весь асортимент обладнання для автосервісу за доступними цінами.

Дане обладнання забезпечує повний комплекс послуг з ремонту та дає можливість оснастити СТО на всі 100%. Ціни на обладнання для СТО визначаються виробником цього обладнання та кон’юнктурою ринку.

- Advertisement -
- Advertisement -