Вентиляція у Рівному в магазині «Рівне Комфорт» – особливості вибору

- Advertisement -

Замовити вентиляційні системи у Рівному можна в інтернет-магазині «Рівне Комфорт».

Вентиляція необхідна в любому будинку. Природна вентиляція VS механічна вентиляція – що ліпше вибрати? Для створення і підтримки комфортного і здорового мікроклімату необхідно враховувати всі ці складові і регулювати їх при необхідності. Системи вентиляції можуть бути влаштовані різним чином, в кожному конкретному випадку підбираються необхідні параметри і функціонал обладнання.

Замовити сучасні вентиляційні системи у Рівному можна в інтернет-магазині «Рівне Комфорт». Тут в каталозі на сайті rivnekomfort.rv.ua вентиляція Рівне представлена якісним обладнанням популярних виробників вентиляційних систем. В каталозі магазину RivneKomfort представлені сучасні вентиляційні системи з доставкою та монтажем.  Це брендове устаткування відповідає всім міжнародним стандартам якості, виробництва як преміум-брендів, так і компаній, що пропонують бюджетне обладнання.

Вентиляція у Рівному в магазині «Рівне Комфорт» на сайті rivnekomfort.rv.ua.
Вентиляція у Рівному в магазині «Рівне Комфорт» на сайті rivnekomfort.rv.ua.

Зараз, в епоху поганої екології навколо нас, варто задуматися про своє здоров’я, про те, як може вплинути на нього місце, де ви проводите більшу частину свого часу. За статистикою до 90% часу ми проводимо в закритих приміщеннях. Саме повітря всередині приміщень має великий вплив на наше здоров’я. Повітря в приміщенні «брудніше» зовнішнього у 4-6 разів і в 8-10 разів більш токсичне.

Мікроклімат у приміщенні має три складових:

  1. газовий склад повітря, який забезпечує система вентиляції;
  2. температурний режим, який забезпечує система кондиціонування;
  3. вологість повітря, яку забезпечує система вентиляції.

Для створення і підтримки комфортного і здорового мікроклімату необхідно враховувати всі ці складові і регулювати їх при необхідності. Системи вентиляції можуть бути влаштовані різним чином, в кожному конкретному випадку підбираються необхідні параметри і функціонал.

Ось деякі варіанти побудови вентиляційних систем:

  • Повністю природна вентиляція.

Цей спосіб створення вентиляції в приміщенні є найбільш економічним і простим у виконанні. При природному припливі повітря надходить через відкрите вікно, двері. При природної витяжки повітря видаляється з каналів природної вентиляції розташованих у вузлах і на кухні.

  • Природний приплив і механічна витяжка.

Свіже повітря, при цьому способі, що надходить через припливний клапан, встановлений в стіні, а видаляється через канали природної вентиляції, на яких встановлені витяжні вентилятори.

  • Повністю механічна вентиляція.

У цьому випадку, припливне повітря надходить в квартиру/приватний будинок механічно за допомогою припливних установок, а видаляється через канали природної витяжки з встановленими витяжними вентиляторами.

  • Механічна вентиляція плюс система кондиціонування.

Очищене і свіже повітря надходить у всі приміщення квартири/приватного будинку від однієї центральної припливної установки, яка може бути встановлена, в коморі, на балконі, в с/вузлі. Для рівномірного потоку повітря в кожному приміщенні, краще зробити окремі витяжні системи приміщень, кухні та с/в.

  • Припливно-витяжна система вентиляції з рекуперацією тепла

Дана система не дозволяє теплу піти разом з видаленого повітрям. При реалізації цієї системи найчастіше застосовують пластинчасті або роторні рекуператори.

  1. Пластинчастий рекуператор. В його корпусі паралельними шарами покладені пластини, між якими проходять два потоку: холодне припливне (додому) і тепле витяжне (з дому). Потоки повітря в теплообміннику перетинаються і обмінюються теплом, але не змішуються. Цей ефект одержується в результаті використання пластин з певних матеріалів і встановлених певним чином.
  2. Роторний рекуператор. Основою рекуператора є обертовий барабан, ротор. Він являє собою короткий циліндр з великої кількості сталевих гофрованих пластин. Він обертається у витяжній потоці і у припливному потоці.
Кожна з систем має свої особливості і переваги.

Різні варіанти механічної та природної вентиляції, які застосовуються для житлових приміщень підходять для квартир, будинків, офісів. Пам’ятайте, що кожне приміщення має свої особливості і потребує індивідуального вирішення.

Якщо вам потрібна вентиляція в Рівному, правильним рішенням буде звернутися в компанію «Рівне Комфорт».

 

- Advertisement -
- Advertisement -