Набір ключів для автомобіля

- Advertisement -

Кожен автомобіліст знає, що про автомобіль потрібно дбати. Одним поповненням бензину така турбота не закінчується. Для того щоб автомобіль прослужив довго, його необхідно обслуговувати та ремонтувати. Однак не завжди є можливість та необхідність їхати на СТО, деякі поломки водій може усунути самостійно за допомогою спеціального набору ключів. Власник авто може один раз купити собі такий набір та заощадити гроші на поїздках до автосервісу.

Набір ключів для автомобіля є одним із головних помічників у ремонті автомобіля власними силами. Залежно від виду автомобіля необхідні різні набори ключів. Так, у випадку з легковими автомобілями, необхідні ключі маленького та середнього діаметру. Для вантажних вже знадобиться великий набір ключів для автомобіля із ключами розміром від 6 мм до 30 мм.

gcai216r-3.jpg

Види ключів для автомобіля

Набори ключів для автомобіля відрізняються ціною, розмірами та виробником. Для того щоб визначитися з вибором ключів необхідно розглянути їх різновиди:

  • Рожкові. Плюсом такого набору ключів для автомобіля можна назвати те, що вони менш товсті за інші види і завдяки цьому дістають до потрібної гайки. Однак ріжкові ключі мало захоплюють верхівку болта, тому болт виходить швидше з ладу.

  • Комбіновані ключі. Вони складаються з двох видів ключів: ріжкових та накидних. Такий варіант найпрактичніший для ремонту автомобіля.

  • Накидні. За допомогою них можна охопити болт з усіх боків, але мінусом вважається те, що його торцева сторона залишається закритою, що не дуже зручно для ремонту.

  • Торцеві. Цей вид ключів підходить для кріпильних елементів. Особливо зручно діставатися за допомогою ключа до схованих елементів.

gcai8201.jpg

Вибір ключів для автомобілів

Неможливо уявити ремонт автомобіля без гайкових ключів. Необхідні різні їх види та розміри. Найчастіше водії купляють набір комбінованих ключів, оскільки вони вважаються універсальними. При правильній експлуатації набору ключів, він зможе прослужити водію не один рік. Достатньо покласти його в багажник автомобіля і в потрібний момент він стане незамінним помічником у складній ситуації на дорозі. За допомогою набору ключів можна зробити такі термінові роботи:

  • Відкрутити кріплення коліс.

  •  Затягнути болти.

  • Відремонтувати електропроводку.

  • Усунути незначні недоліки паливної системи.

Водію достатньо підібрати базовий набір ключів для свого автомобіля і більше не переживати за екстрені ситуації за кермом.

- Advertisement -
- Advertisement -