Раковина для ванної поради на вибір

- Advertisement -

Всі ми звикли, що у ванній ми очищуємося від втоми, бруду, розслаблюємося або просто приймаємо водні процедури. Для виконання цих цілей ванна кімната просто повинна бути зручною у використанні, завжди чистою та красивою для ока. Всі елементи, в ній присутні є важливими, що вимагають уваги, а все зайве допоможуть приховати люки під плитку. Основним елементом будь-якої ванної кімнати є раковина, вибір якої теж не останнє завдання, адже ви використовуватимете її щодня і по кілька разів.

При виборі раковини слід враховувати кілька основних критеріїв. Адже існує величезна різноманітність форм, квадратні, круглі та овальні. Дехто лягає на стільницю, а інші кріпляться прямо на стіну. Є ще великий вибір кольорів, на будь-який смак та бажання. Не забуваймо ще окремі дизайнерські рішення для цього сантехнічного обладнання, все залежить від вашого бажання. Також необхідно подумати про різноманітність матеріалів виготовлення раковин.

Отже, що стосується форм раковин, то вони можуть бути такими:

Раковина «мийка» — найпростіша в монтажі та конструкції. Займає у ванній місце відповідно до конструкції, яку Ви оберете. При установці такої раковини не будуть приховані труби та кріплення, тому необхідно продумати все так, щоб була можливість використовувати розпашний люк допоможе приховати всі труби та інші сантехнічні деталі вашої ванної кімнати.

Роковина з п’єдесталом. Займає найменше місце у ванній кімнаті, а п’єдестал служить не тільки як елемент у дизайні інтер’єру, а також допоможе приховати труби, кути та кріплення, якими кріпиться сама раковина та інші полички за бажанням.

Врізана в стільницю. Такий вид раковини може зайняти досить велике місце у ванній кімнаті, але ви можете приховати всі труби, створити додаткові місця для зберігання ванного приладдя не щоденного використання. Адже значно зручніше використовувати полички внизу, щоб не тільки зберігати пляшечки та ганчірочки, але закрити від зайвих очей та дітей те, що ви використовуєте не щодня.

Раковини можуть бути не тільки різного виду, але, як ми вже говорили, що можуть створюватися з різного матеріалу. Раковини можуть виготовлятися з порцеляни, міцного скла, навіть граніту або каменю, а також металеві, хоча використання останніх у ванній кімнаті досить дешевить. Хоча кожна раковина з різних матеріалів має свої переваги і недоліки, кожне з них нескладно визначити самому.

- Advertisement -
- Advertisement -