Облаштування балкона варто довірити майстрам компанії «Аліас-Харків»

- Advertisement -

Засклення балкона дозволить збільшити розмір житлової зони квартири, а також утеплить холодне приміщення.

Таке рішення є досить популярним серед власників житла. Майстри компанії «Аліас-Харків» зроблять скління балкона або лоджії в стислий термін. При виконанні скління і оздоблення може знадобитися зварювання даху та каркасу, зовнішня та внутрішня обшивка балкона, утеплення вибраними матеріалами та інші роботи.

Облаштування балкона та лоджії варто довірити майстрам компанії «Аліас-Харків». Популярність даної послуги насамперед пов’язана з постійним підвищенням тарифів на тепло, а також бажанням власників квартир розширити житлову зону. Ремонт і скління балконів в Харкові можна замовити на сайті https://www.alias.kh.ua/balkony у фахівців компанії «Аліас-Харків». Якісний балкон прослужить десятиліття, а витратитися на його ремонт потрібно лише один раз.

Облаштування балкона варто довірити майстрам компанії «Аліас-Харків».

Якісне скління балконів в Харкові на сайті alias.kh.ua.
Якісне скління балконів в Харкові на сайті alias.kh.ua.

Персональний підхід до кожного замовника дозволить зробити скління та оздоблення, враховуючи всі побажання замовника. Металопластикові вікна на балконі призведуть до наступного:

  • підвищать енергоефективність заскленого приміщення;
  • забезпечать шумоізолюючі параметри приміщення;
  • збільшать житловий простір;
  • підвищать рівень захисту та безпеки об’єкта.

Вартість скління коштуватиме недорого, відбувається це тому, що для виконання всіх робіт застосовуються оптимізовані процеси, що дозволяють підбирати максимально раціональні і практичні матеріали. При цьому можна розраховувати на гармонійне поєднання із загальним виглядом фасаду будівлі. Якщо квартира знаходиться на останньому поверсі, майстри спроектують та облаштують надійний дах.

Скління балконів в Харкові можна замовити на сайті https://www.alias.kh.ua/ у фахівців компанії «Аліас-Харків». Саме компанія «Аlias» засклить і облаштує балкон під ключ, гарантуючи найвищу якість та за низькими цінами.  Створюючи житлову зону на балконі, фахівці компанії здійснять кладку стін з газобетону, а також встановлять енергозберігаючі вікна. Кваліфікація майстрів дозволить зробити всі необхідні операції так, щоб квартира залишилася максимально теплою та затишною.

Щодо оздоблювальних робіт, вони виконуються при використанні панелей пвх, вигонки та інших матеріалів. Вибір залежатиме від переваг та побажань замовника. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії alias.kh.ua.

Які вікна вибрати для скління балкона – із пластику або алюмінію і чому.

Скління балкона відгородить від негоди, і дасть можливість перетворити балкон або лоджію на житлове приміщення. Щоб створити перешкоду дощу, вітру та пилу, не зберігаючи тепло, встановлюється алюмінієве скління балкона.

  • Алюміній міцний та легкий метал. Завдяки цим властивостям скління, навіть за значних розмірів, мінімально навантажує плиту.
  • Стулки алюмінієвого скління балкона рухаються по полозах. Це дуже зручно, оскільки зсувні для провітрювання стулки не займають внутрішній простір балкона.
  • У закритому положенні стулки фіксуються ручками засувками, які дозволять відкрити скління зовні.
  • Герметичність скління забезпечують два контури щіткових ущільнювачів.
  • Особлива конструкція полозів гарантує відтік дощової та талої води у бік вулиці.

Тепле скління.

Тепле скління дозволяє розширити житлову площу квартири. На теплому балконі можна створити робоче місце або зону відпочинку, облаштувати тут майстерню для хобі або ігровий кут для дітей. Це відмінний варіант для цілорічного вирощування рослин або чаювання, а підвіконня можна перетворити і на повноцінний обідній стіл або барну стійку.

Пластикові вікна, що встановлюються на балкон, здатні значно знизити вуличний шум. Вони так само, як і алюмінієві аналоги, можуть ламінуватися, набувати будь-якого відтінку або текстури різних порід дерева. Доглядати їх дуже просто, а служать вони 40-60 років.

Головні мінуси теплого скління – велика вага, порівняльна складність роботи та чимала вартість. Через вагу, в яку входять металопластикові рами, утеплення та каркас, цей вид скління не підходить для старих балконів без реставрації. Однак якщо технічно зробити його можливо, ціна роботи повністю себе виправдовує комфортом.

- Advertisement -
- Advertisement -