Металевий мезонін для приміщень, які переваги

- Advertisement -

Які бувають мезоніни? Для чого їх застосовують?

Металевий мезонін має широке застосування – на складах для зберігання малогабаритних і середніх товарів і вантажів, автомайстернях і гаражах – для запчастин і в бібліотеках і архівах – для книг і папок. Металевий мезонін має ряд позитивних особливостей – економія простору, роботи можуть виконуватися на всіх рівнях одночасно, конструкція легко розбирається.

Мезоніни купити з доставкою можна на сайті stremyanka.com.ua, отримавши при цьому офіційну гарантію від виробника. В інтернет-магазині Stremyanka можна замовити мезоніни різних розмірів, для використання як в приватних, так і комерційних приміщеннях. Конструкція дозволяє регулювати висоту стійок і площу настилу, тому мезонін легко впишеться в приміщеннях великих і малих розмірів. В інтернет-магазині STREMYANKA при потребі можна отримати консультацію і допомогу у виборі потрібного мезоніну.

Переваги металевого мезоніну.

Замовити мезонін на сайті stremyanka.com.ua.
Замовити мезонін на сайті stremyanka.com.ua.

Стелажі металеві бувають двох видів – мезонін на платформі і мезонін багатоярусний. Перший вигляд – конструкція, яка з’єднує несучі стійки, скріпленими між собою полицями. Ці полиці служать для наступного ярусу підлогою. Другий вид – єдина конструкція, розділена балками на яруси. Завдяки наявності проміжного покриття можна без зусиль пересуватися вздовж стелажів. Вантаж на багатоярусний мезонін подається з допомогою підйомних машин.

Stremyanka – це інтернет-магазин, де можна замовити мезоніни різних розмірів, для використання як в приватних, так і комерційних приміщеннях. Металевий мезонін має ряд позитивних особливостей – економія простору, роботи можуть виконуватися на всіх рівнях одночасно, конструкція легко розбирається, додається і переплановується, може експлуатуватися досить тривалий час. Мезонін металевий можна без проблем переобладнати під будь-яке приміщення.

З яких елементів складаються мезоніни.

Конструкція мезоніну складається з металевих стійок висотою до 12 метрів, полиць або балок, на які встановлюється вантаж, діагональних кріплень, що з’єднують між собою стійки і забезпечують стійкість системи. Додатково стелажі можуть бути укомплектовані перфорованим настилом для робітників, перилами, сходами, загородженнями, ліфтами та іншими аксесуарами. Настили або балки виготовляють з фанери, дощок або заліза, яке повинно бути перфорованим або просічним. Це необхідно для запобігання ковзання взуття по настилу і уникнення отримання травм.

Поличний мезонін використовується для зберігання штучного товару, а також товару в коробках, ящиках і мішках. Може використовуватися на складах, в офісах, ресторанах, гаражів, автомайстерень, а також в будинку або міській квартирі. Від ваги передбачуваного зберігання товару залежить тип конструкції, товщина використовуваного металу і товщина полиць.

В основному такі мезоніни використовують для зберігання товарів чи предметів не перевищують вагу в 500 кг. Поличний мезонін в основному мають модульну конструкцію, тобто монтується у відповідності з конфігурацією приміщення. Такі параметри, як висота приміщення, ширина полиць, висота між поличного простору вибирається індивідуально для кожного приміщення.

 

- Advertisement -
- Advertisement -