Навчання в Польщі вже є дуже поширеним явищем.
Польська держава входить в Європейський союз, тому вища освіта має Болонську систему, як і в інших країнах Європи. Польський диплом котирується у всіх країнах світу. Вища освіта в Польщі має такі ступені: статус бакалавра (три – чотири роки навчання), магістр (від двох до трьох років) і доктор наук (3 або 4 роки після гарного захисту магістерського диплому).
«Білий Орел» зарекомендував себе найбільшим спеціалізованим центром з вивчення польської мови в Україні. «Білий Орел» пропонує безкоштовне навчання в Польщі, можна вибрати державні або приватні освітні заклади. Про безкоштовну освіту в Польщі можна довідатися на сайті https://polcentrum.com/navchannia/, «Білий Орел» допоможе українським абітурієнтам отримати відмінний старт для побудови кар’єри та отримання необхідних знань.
Навчальний рік у польських Вишах поділяється на два семестри, які закінчуються здачею сесії, перші навчальні дні починаються першого жовтня. Другий семестр починається після новорічних канікул у лютому і триває приблизно до початку липня. За кожен пройдений курс студенту видається певну кількість кредитів. До кінця навчання він повинен набрати не менше встановленого мінімуму цих балів, щоб отримати диплом.
Переваги володіння польським дипломом про освіту.
На сьогоднішній день величезна кількість молодих людей з України обирає навчання в Польщі. Чому така тенденція прогресує? Ми постараємося відповісти на дане питання. Переваги здобуття вищої освіти у даній країні:
- Висока якість викладання.
- Самостійний вибір додаткових курсів.
- Сучасна система навчання.
- Освіта котирується не тільки у всіх країнах Європи, але і в Америці.
- Можливість вивчати іноземні мови і в подальшому на них вільно розмовляти.
- Отримання виду на проживання або навчальної візи, які дозволяють перебувати на території всіх європейських країн.
Який польський вуз обрати: рейтинг кращих навчальних закладів.
Варшавський університет повернув собі першість у рейтингу польських вищих навчальних закладів, відтіснивши з цієї позиції Ягеллонський університет у Кракові, який протягом останніх двох років займав перше місце. Рейтинг щороку публікує освітній журнал Perspektywy. При цьому лідер в сфері освітніх установ також зайняв найвищу позицію в глобальному рейтингу QS World University Ranking, який щорічно складає британська компанія Quacquarelli Symonds. Відповідно, друге місце у ньому посів Ягеллонський університет.
На третьому місці в рейтингу Perspektywy — Варшавський технологічний університет, а четверте розділили Університет Адама Міцкевича в Познані і Університет науки і технології AGH в Кракові. Наступна позиція зайнята Гданським університетом науки і технології, після нього в рейтингу на спільній сьомій позиції Медичний університет Гданська і Вроцлавський університет науки і технології.
На дев’ятому місці Лодзинський медичний університет, а десяте поділяють між собою Вроцлавський університет і Лодзинський технологічний університет. Білий Орел пропонує безкоштовне навчання в Польщі, можна вибрати державні або приватні освітні заклади. При складанні рейтингу враховується 29 показників. Вони поділяються на групи за 7 критеріями:
- престиж;
- профіль випускників;
- дослідницький потенціал;
- інновації;
- наукова ефективність;
- умови викладання;
- інтернаціоналізація.
Журнал Perspektywy склав рейтинг і для приватних вузів. Університет Козьмінського у Варшаві зберіг зайняте в минулому році перше місце, після нього йдуть Університет соціальних наук SWPS і Університет WSB Погоди-Гурниче.
Варшавський університет був заснований в 1816 році. На сьогоднішній день чисельність студентів становить приблизно 50 000 учнів, а кількість навчальних програм перевищує 100. Саме ці дані свідчать про те, що ВНЗ є найбільшим у Польщі.
Ягелонський університет, заснований в 1364 році — найстаріший у Польщі, і другий за віком у Центральній Європі. Навчання в ньому проходять майже 40 000 студентів, а одним з відомих випускників є Микола Коперник.
Варшавський технологічний університет навчає студентів з 1915 року. Він вважається одним з кращих польських вузів з технічних наук, найбільш популярними напрямками є архітектура, інформатика та інформаційні системи, будівництво, механіка і пристрій машин.