Три причини, чому чоловік не називає жінку на ім’я?

- Advertisement -

Здрастуйте, дорогі друзі, сьогодні я відповідаю на питання форумчанина і мого передплатника: «Чому чоловік не називає жінку на ім’я, що це означає і як на це реагувати?».

Почнемо з фрази Лакана, який сказав, що ім’я для людини – це «його семіотична точка складання і символічний означник», але якщо говорити простіше, то ім’я – це одна з найважливіших і ключових якостей людини. І в залежності від того, як воно вимовляється і з якою інтонацією, викликає у людини різні почуття. Ну і взагалі, чому це важливо, так все зрозуміло)).

Так чому ж чоловік у відносинах з жінкою не називає жінку на ім’я? Звичайно, це не просте питання, але ми постараємося відповісти на нього, виділивши три причини.

Я вважаю, що моя підписниця правильно зробила, поставивши це питання, адже з таким фактом їй варто насторожитися.

Поділюся тут своєю особистою думкою як фахівця-психолога зі своїм досвідом.

Перше, що можна припустити з точки зору психології, це те, що якщо чоловік уникає називати свою обраницю на ім’я, і постійно використовує так звані рутинні фрази з репертуару зоопарку «Рибкозайкокіс»))), це те, що він підсвідомо уникає називати свою обраницю на ім’я, так як їх відносини для нього – це ще один фасад і прикраса і вони насправді не є для нього чимось значущим. І якими б не були індивідуальні і неповторні риси її чоловіка, якщо чоловік дійсно закоханий, він буде називати жінку по імені, це факт і аксіома)).

Другий варіант, який часто трапляється, полягає в тому, що чоловік часто маскується за цими «медовими бравадами», приховуючи якусь агресивну сторону своєї особистості і свої не найкращі якості. Тому що часто ця зоологія і шепотіння, потім починає перетворюватися в постійне бурчання, моралізаторство, знецінення і наставництво з приводу того, що важливо в житті жінки (смаки, подруги, інтереси і т.д.). І таким чином чоловік намагається змінити, переробити, підштовхнути, а іноді навіть зламати жінку.

Третій варіант має понятійну сутність, яка виражається в тому, що чоловік не називає жінку по імені, а значить, у нього є якісь глибокі психологічні проблеми особистісного характеру. І не зовсім зрозуміло, що це за комплекс і як він вплине на ваші стосунки, ви знаєте «Кота в мішку». І ось моє питання до обраних, чи потрібно вам протікати ці комплекси чоловіка у відносинах, які перейдуть до вас з ним. Задайте собі це питання, дорогі жінки.

Особливості звернення чоловіка до жінки на ім’я

У сімейних або романтичних стосунках чоловік може уникати називати жінку на ім’я, замінюючи його ласкавими або звичними зверненнями. Це часто трапляється під час побутових розмов або у моменти, коли партнер хоче проявити ніжність або ж уникнути конфлікту. Також у робочих або соціальних ситуаціях таке звернення може свідчити про рівень близькості або дистанції між людьми.

Однак варто враховувати, що у кожної пари свої особливості спілкування, і те, що для одних здається нормою, для інших може бути неприємним. Іноді уникаючи імені, чоловік може показувати емоційну відстороненість або небажання відкриватися, що ускладнює розуміння його намірів. Також на вибір звернення впливають індивідуальні психологічні особливості, культура спілкування і навіть настрій.

Якщо ситуація викликає дискомфорт або непорозуміння, рекомендується відкрито обговорити це з партнером або звернутися за консультацією до психолога для кращого розуміння мотивацій і покращення комунікації.

- Advertisement -
- Advertisement -