Як правильно вибрати диван для інтер’єру?

- Advertisement -

Красивий і стильний диван допоможе облаштувати як житловий, так і офісний простір.

Якісні та зовнішні характеристики такого елемента інтер’єру, як диван, визначають комфортабельність для його користувачів та загальне враження від оздоблення кімнати. З його допомогою можна облаштувати простір кімнати. При виборі прямого дивану необхідно враховувати зручність, естетику та функціональність моделей.

Інтернет-магазин «Люкс-Меблі» пропонує на сторінці сайту https://lux-mebli.net/ua/g12583345-pryami-divani красиві і стильні прямі дивани Luxury. Прямі дивани здатні перетворити атмосферу не тільки в просторому приміщенні, а й в мініатюрній вітальні або кухні. Якщо треба купити прямий диван то на сайті lux-mebli.net є великий вибір моделей в каталозі інтернет-магазину «Люкс-Меблі».

Як правильно вибрати прямий диван для інтер’єру?

Прямі дивани Luxury на сайті lux-mebli.net.
Прямі дивани Luxury на сайті lux-mebli.net.

Вибираючи диван, насамперед, необхідно визначитися з відведеною йому роллю у загальному інтер’єрі. За своїм призначенням ці м’які меблі відрізняються розмірами, наявністю спального місця, трансформацією, якістю оббивки, матеріалу каркасної основи. Додатково диван може бути оснащеним розсувними сидіннями з коробами, в яких можна зберігати білизну. Вирізняють такі різновиди розкладних конструкцій прямих диванів:

  • єврокнижка – відрізняється легким механізмом складання, висуваючи сидіння вперед, укладається спинка;
  • дельфін – розкладається при висуванні нижньої панелі та піднятті її вгору;
  • акордеон – розкладається висуванням сидінь вперед і укладанням спинок у площину;
  • американська розкладачка – необхідно розгорнути конструкцію, потягнувши на себе і встановивши на ніжки.

Якщо каркас дивана виконаний з ДСП, він не призначений для великих навантажень. Більш практичним та довговічним буде каркас із масиву дерева. Для наповнювача дивана рекомендується латексний пінополіуретан, здатний добре тримати форму і такий, що має великий термін експлуатації.

Дивани – використання в інтер’єрі, переваги.

Варіанти застосування в інтер’єрі диванів різноманітні. Вони чудово підходять для багатьох речей, починаючи від простих дружніх посиденьок до корпоративного збору. Якщо до вас нагрянули раптові гості, ви завжди можете знайти додаткове місце, з комфортом влаштувавши їх. А якщо ви вирішите придбати диван з великими відділами для зберігання речей, він може навіть почати виконувати функції комода або невеликого гардеробу.

Також цікаво, що невеликі диванчики розміщуються в багатьох кухнях, тому ними можна замінити вже набридлі великі кухонні набори і отримувати більше задоволення від сімейних вечерь та свят. Приємним може бути і той факт, що диван ніби зближує людей, що сидять на ньому, роблячи обстановку приємнішою і невимушеною.

У будь-якому випадку, при виникненні бажання придбати новий, зручний та якісний диван, обов’язково розгляньте  моделі, представлені в каталозі інтернет-магазину «Люкс-Меблі».

- Advertisement -
- Advertisement -