Ремонт та сервіс iPhone 11 Pro Max

- Advertisement -

Сервісний центр iFix для ремонту iPhone.

На жаль, лише невелика частина сервісних центрів зможе якісно провести відновлення вашого мобільного. Якщо йдеться про офіційні сервіси, можна сміливо стверджувати, що там ремонт відбуватиметься набагато довше, а вам потрібно якнайшвидше повернути свій девайс до життя, вірно? Багато знайома ситуація, коли улюблений апарат очікується кілька місяців після його ремонту. То чому варто довірити таке делікатне питання хорошим фахівцям? Про це далі.

Одна з основних переваг хорошого сервісу – фахівці, які чудово знають свою роботу. Тому, якщо ви розбили або втопили свій телефон, і потрібен ремонт iPhone 11 Pro Max , то в сервісному центрі iFix він буде здійснений відповідно до всіх норм і стандартів. У процесі роботи використовується лише професійне апаратне забезпечення та сучасний інструментарій, що дозволяє проводити операції будь-якої складності. Під час ремонту використовуються лише оригінальні деталі, які постачаються у відомих та надійних постачальників. Також діє гарантія на виконану роботу.

Сервісний центр iFix для ремонту iPhone.

Ремонт iPhone 11 Pro Max на сайті ifix.ua.
Ремонт iPhone 11 Pro Max на сайті ifix.ua.

Вартість ремонту або інших дій із вашим смартфоном коливається. У розрахунок приймається складність, тип ремонту та необхідні вам терміни. Як правило, ремонт iPhone не займає більше кількох днів. Однак це залежить від того, наскільки оперативно ви звернулися до сервісного центру.

Наприклад, якщо вода таки потрапила у вологозахищений смартфон, необхідно негайно звернутися до фахівців. Майстри сервісного центру проведуть комплексну діагностику пристрою, висушать за допомогою спеціального обладнання та після цього озвучать вартість відновлювальних робіт.

iPhone 11, 11 Pro або 11 Pro Max: який з них кращий для вас?

Apple знову випустила три iPhone в одному році: iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max, і ми допомагаємо вам вирішити, який з них є кращим для вас.

Цього року Apple випустила три моделі iPhone: iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max. Відразу уточнення: номенклатура «Pro» визначає найсучаснішу, а «Max» — модель з найбільшим екраном. Але не поспішайте думати, що iPhone 11 можна знехтувати, тому що є кілька сценаріїв, які роблять його фактично найкращою альтернативою нової лінійки.

Apple надала нам iPhone 11 червоного кольору та iPhone 11 Pro Max темно-зеленого кольору, і після двох тижнів тестування ви можете побачити, який з них є найкращим вибором у нашому повному огляді.

Дизайн

Основні конструктивні відмінності між iPhone 11, 11 Pro та 11 Pro Max – це розмір, вага, матеріали, кольори та кількість лінз.

iPhone 11 або iPhone 11 Pro Max, що вибрати? У трьох нових iPhone, як і раніше, є виріз у верхній частині (виїмка), де розміщені фронтальна камера і система. Розпізнавання осіб True Depth, що використовується у Face I .

Представлений в iPhone X в 2017 році, довга виїмка у верхній частині iPhone виглядає застарілою в порівнянні з іншими виробниками, які практично прибрали краї смартфонів. На користь Apple говорить той факт, що жоден з цих виробників не пропонує біометричну автентифікацію особи так само безпечно, як Face ID (за винятком Google, якому також необхідно було включити до Pixel 4 великий лоб для розміщення датчиків).

З боків є ще одна відмінність нових iPhone: рамка «11 Pro» і «11 Pro Max» виготовлена ​​з полірованої нержавіючої сталі – дорожчою, блискучою та міцною, а у iPhone 11 – з матової. алюміній. Обидва мають свою естетичну цінність, але сталь явно перевершує інші матеріали.

iPhone 11 доступний у 6 кольорах.

Духовний наступник iPhone XR, iPhone 11 доступний у 6 кольорах.

Ще однією помітною відмінністю iPhone 11 від 11 Pro Max є вага – 194 г проти 226 г відповідно. iPhone 11 здається набагато легшим і зручнішим при використанні однією рукою, незважаючи на те, що він на 2 мм товщі.

На задній панелі є невеликі коригування, такі як центрування логотипу Apple і видалення бренду «IPhone», який був вигравіюваний в нижній частині пристрою, на скляному корпусі, де розташовані задні камери.

Хоча особисто корпус камер — в основному в «11 Pro» — не такий неприємний для очей, як показують зображення, розташування лінз в iPhone XS, безумовно, було більш елегантним.

Немає iPhone 11 скло навколо об’єктива камери матове, а решта корпусу глянсова (глянсова). На iPhone 11 Pro e 11 Pro Max зовнішній вигляд обернений: корпус пристрою матовий, а навколо лінз глянсовий. Зокрема, я вважаю задню частину моделей «11 Pro» та «11 Pro Max» більш привабливою (особливо в протестованому нами зеленому кольорі), оскільки матове скло майже повністю маскує відбитки пальців, а глянсове швидко мажеться.

За даними Apple, скло, що використовується в нових iPhone, є найміцнішим із коли-небудь застосовуваних у смартфонах, але в даному огляді це твердження не піддавалося перевірці. Моделі 11 Pro і 11 Pro Max також водонепроникні (до глибини 4 метрів протягом 30 хвилин), в той час як традиційні моделі 11 підтримують до 2 метрів протягом того ж періоду.

Нарешті, кольори кожної версії різні: iPhone 11 доступний у чорному, білому, жовтому, червоному, зеленому та фіолетовому кольорах. Красивий синій колір iPhone XR був видалений з цього рядка. Вже версії 11 Pro e 11 Pro Max продаються в золотому, срібному, космічному сірому і темно-зеленому кольорах.

Продуктивність

Apple закріпила лідерство в мобільних процесорах та графічних процесорах кілька років тому і в 2019 році зберегла лідерство з новим чіпом A13 Bionic. в порівнянні з Snapdragon 855 від Qualcomm, використовуваним у таких конкурентах, як Galaxy Note 10 і Google Pixel 4, або чіпсетом від Apple до 77% швидше у певних сценаріях.

A13 Bionic Chip розширює лідерство Apple у сфері процесорів. Вся ця вогнева міць використовується для плавної навігації за системою та додатками, для більш гнучкої аутентифікації за допомогою Face ID, рендерингу ігор з інтенсивним використанням графіки, завантаження веб-сторінок і насамперед для обробки сотень захоплених зображень та відеокадрів. при кожному натисканні кнопки камери.

Apple не розкриває обсяг оперативної пам’яті пристроїв, але тести показують, що три iPhone мають 4 ГБ для загального використання, а моделі 11 Pro і 11 Pro Max будуть мати додаткові 2 ГБ тільки для датчика зображення. Проте у своїх тестах я не відчув суттєвої різниці між ними при використанні камери.

Таким чином, з точки зору продуктивності покупці iPhone 11 або iPhone 11 Pro Max отримують практично ті ж переваги.

- Advertisement -
- Advertisement -