Проект будівництва: саме тут починається кожна мрія про власний затишний будинок

- Advertisement -

Будівництво та проектування приватних будинків: послуги будівельної компанії Dewpoint

Будівельний проект для приватного будинку – як вибрати найкращий? Це непросте завдання, тому що пропозиція готових проектів будинків дуже багата. Крім того, ми також маємо можливість внесення власних модифікацій в куплений проект, а також створення проекту за індивідуальним замовленням. При необхідності та бажанні збудувати будинок своєї мрії, ваші мрії та задуми допоможуть втілити кваліфіковані фахівці будівельної компанії Dewpoint.

Будівництво та проектування приватних будинків у Дніпрі можна замовити на сайті https://dewpoint.com.ua/uk/ в компанії Dewpoint, яка спеціалізується на індивідуальному та типовому проектуванні, будівництві приватних будинків та котеджів та наданні послуг при підборі земельної ділянки під забудову. Компанія Дьюпоінт займається проектуванням та будівництвом приватних будинків по всій Східній Україні. Ви можете замовити будівництво будинку з газобетону, керамоблоку, цегли, а також дерева (каркасний будинок).

Строки та суми, гарантія робіт фіксуються у договорі. Консультація та зустріч в офісі для замовників абсолютно безкоштовна. Заощадити можна при будівництві будинку в не сезон – гарантовані знижки на матеріали та роботи. Також готові проекти будинків йдуть у подарунок під час замовлення будівництва будинку.

Будівництво та проектування приватних будинків на сайті dewpoint.com.ua.
Будівництво та проектування приватних будинків на сайті dewpoint.com.ua.

Проект ідеального будинку – Насамперед будинок має бути функціональним

Найпоширеніша і найдорожча помилка – будувати будинок без проекту. Без необхідних прорахунків вдома можуть піти тріщини та інші несправності. Причому проект – це не лише намальовані від руки планування. Важливо замовити проект у кваліфікованого архітектора. Ознайомитись з послугою можна на сайті Dewpoint у розділі Проектування. Проект включає: АР — архітектурні рішення (ескізні наміри забудови) + КР — конструктивні рішення (прорахунки навантажень тощо).

Ескізний проект буде необхідний вам для того, щоб узаконити будівництво (оформлення будівельного паспорта та подання повідомлення про початок будівельних робіт). Більшість людей, які шукають правильний дизайн, керуються зоровими аспектами. Переглядаючи пропозиції архітектурних бюро, вони звертають увагу на такі деталі, як приємний вигляд будинку, велика тераса, красивий фасад або декоративний дах з цікавим оздобленням.

Так, це важливі питання, але вони не повинні виходити на перший план. В першу чергу будинок повинен бути функціональним, щоб проживання в ньому не зазнавало мешканців незручностей або додаткових непотрібних витрат.

Якщо він відповідає очікуванням з погляду візуальних ефектів, це, безумовно, буде ідеальний проект будинку. Ось чому так важливо знайти час, щоб переглянути безліч різних проектів, а потім вибрати найкращий.

Проект будівництва будинку: кілька питань щодо вибору

Коли ваш власний будинок – це втілення мрії, корисно розуміти важливі рішення, коли ви розроблятимете планування та дизайн свого будинку. Від рішень, прийнятих проектувальниками в документації, залежить, чи вийде будинок красивим, зручним, функціональним та економічним. Пропонуємо, які питання потрібно поставити собі, починаючи думати про будівництво будинку. Хороша підготовка дозволяє подумати про свої потреби та реальні можливості, щоб інвестиції в будинок не тільки окупилися із задоволенням від використання, а й являли собою привабливу та цінну нерухомість у разі необхідності її потім продати.

  • Наскільки великим буде будинок?

Ви повинні пам’ятати, що кожен квадратний метр будівлі повинен бути збудований, а потім утримуватися. Помірність і здоровий глузд завжди допомагають у прийнятті правильних рішень. Звичайно, не можна будувати заздалегідь, із запасом, наприклад, припускаючи, що в майбутньому з нами житимуть дорослі діти. Розмір будинку має бути найкраще пристосований до реальних потреб. В даний час більшість збудованих будинків мають площу близько 100-160 м2.

  • Одноповерховий чи багатоповерховий?

Якщо місцеві нормативні акти не накладають конкретних рішень, пов’язаних із типом забудови, найкраще пристосувати архітектуру будівлі до власних естетичних уподобань та функціональних потреб. Одноповерхові будинки найчастіше обирають сім’ї з маленькими дітьми чи люди похилого віку.

Найбільш економічним видом будівлі – за витратами на будівництво, а потім утримання (головним чином опалення) будинку – є будинки з корисною мансардою (за умови, що вони мають двосхилий дах).

Також дедалі більше цінуються двоповерхові будинки, тобто. із повноцінним другим поверхом. Це зручне інженерне рішення, яке дає велику свободу в дизайні інтер’єру на першому поверсі та сприяє кращому сприйняттю простору. Двоповерхові будинки зазвичай більші і вимагають більшої ділянки землі. У цьому варіанті будується більшість міських вілл.

  • Який буде дах?

Велике значення має тип покрівлі – чим простіше, тим дешевше (у виконанні та експлуатації). При виборі проекту варто звернути увагу на кут нахилу та порівняти його з рекомендаціями для цієї кліматичної зони. Найбільш економічним і енергозберігаючим є двосхилий дах без еркерів. Під таким дахом облаштувати горищний простір набагато простіше, ніж під чотирисхилим або чотирисхилим.

Чим більше нахилів та вигинів, тим менше реальної житлової площі у будинках з корисною мансардою. Крім меншої корисної площі додаткові складки означають додаткові втрати тепла. Варто пам’ятати, що через дах йде цілих 25-30% тепла.

  • Чим опалювати будинок?

Вибір способу обігріву важливий у зв’язку з фінансовими можливостями інвесторів та впливає на проектні рішення у документації. Так що це хороша ідея, щоб розглянути ваші вподобання, перш ніж купувати проект.

  • З гаражем чи без?

Навряд чи сьогодні у когось немає автомобіля, особливо власники заміських ділянок зазвичай мають не один автомобіль. Мати критий та теплий взимку простір для чотирьох коліс дуже зручно.

У більшості сучасних будинків є гараж, причому зазвичай гараж на дві машини. Це пов’язано з тим, що комплекси індивідуальних будинків розташовані далеко від центру міста, а найчастіше і зупинок громадського транспорту, вимагають індивідуальної організації проїзду до школи і на роботу. Гараж автомобіля забезпечує швидке та зручне користування транспортом незалежно від погодних умов. З цієї причини більшість забудовників вирішують збудувати гараж.

Яка функціональність планування?

Функціональні інтер’єри – це ті, які пристосовані до потреб мешканців. На зручність використання впливають конкретні дизайнерські рішення, які ергономічні, враховують спосіб життя домочадців, їх переваги та звички. Найбільш важливі питання стосуються розміру та форми окремих кімнат, способу сполучення між ними, розташування дверей та способу їх відчинення.

Варто звернути увагу на деталі в документації – хід колон, перемичок, стін та хід монтажу. Останні мають бути продумані та економічні, тобто. правильно згруповані за потребами, пов’язаними з конкретними носіями. Функціонально будинок зазвичай ділиться на зони – денну (в основному першому поверсі) і нічну (чи окремої частини першому поверсі чи другому поверсі). Також плануються вбиральні, комора, пральня з сушильною кімнатою і як мінімум одне підсобне приміщення, де можна зберігати садовий інвентар та садові меблі.

У багатофункціональному будинку для всього знайдеться своє місце. Варто замислитись, які приміщення нам дійсно потрібні і навіщо.

- Advertisement -
- Advertisement -