Перетяжка меблів – це досить добрий спосіб заощадити

- Advertisement -

Перетяжка м’яких меблів — відмінний спосіб подарувати меблям друге життя.

З роками зовнішній вигляд м’яких меблів кардинально змінюється, допомогти може перетяжка меблів, замовити її можна на фабриці «Меблі-Сервіс». Тут спеціалізуються на ремонті та виробництві меблів. Якими б не були м’які меблі, їх завжди можна відреставрувати, а перетяжка меблів – це досить добрий спосіб заощадити. Навіть самий якісний і довговічний виріб з часом втрачає свій привабливий і охайний вигляд.

Однак часто буває так, що основні елементи дивана або крісла залишаються цілими і неушкодженими, а ось оббивка виробу псує всю картину. Викидати такі меблі шкода, але і залишати їх в такому вигляді в будинку не хочеться. У такому випадку оптимальним рішенням стане ремонт і перетяжка м’яких меблів. У цій статті розповімо про те, що являє собою оббивка м’яких меблів і для чого вона потрібна.

Що являє собою перетяжка м’яких меблів?

Перетяжка меблів на сайті mebel-service.com.ua.
Перетяжка меблів на сайті mebel-service.com.ua.

Перетяжка меблів – це досить добрий спосіб заощадити. Це вид ремонту — процедура, яка виконується професіоналами і дозволяє відновити і продовжити термін служби м’яких меблів. У ході такої процедури стара оббивка видаляється, а потім змінюється на нову. При необхідності замінюють не тільки самий верхній шар — шкіру або текстиль, а також шар поролону, оскільки цей матеріал також має властивість приходити в непридатність після довгих років використання.

Час від часу м’які меблі потребують оновлення. Ця необхідність може бути пов’язана з переїздом, ремонтом квартири, зі значним зносом або пошкодженням меблевої оббивки, або просто з бажанням внести у своє життя нові фарби. Що вибрати – перетягування та ремонт старих меблів або купівлю нових? У цьому питанні головним критерієм вибору нерідко стає вигода. Перетяжку меблів слід довіряти тільки досвідченим майстрам. Робота вимагає відповідальності та акуратності. Якісно виконана перетяжка меблів продовжить термін експлуатації виробу ще на кілька років.

Для чого потрібна перетяжка м’яких меблів?

Якщо ваш диван або крісло втратили свій зовнішній вигляд — наприклад, матеріал оббивки стерся, вкрився тріщинами, або ж на ньому протягом довгих років експлуатації з’явилися плями, то перетяжка допоможе вирішити проблему з мінімальними витратами. Особливо хороша і корисна дана процедура в тих випадках, коли купувати новий диван недоцільно — наприклад, якщо основні конструктивні елементи виробу не пошкоджені і так само міцні і надійні, як і раніше. У такому разі перетяжка дозволить вдихнути у виріб нове життя і продовжити термін його служби.

При цьому диван або крісло будуть радувати вас не тільки своєю функціональністю, але і свіжим, красивим зовнішнім виглядом. Крім того, перетяжка меблів стане відмінним рішенням в тій ситуації, коли ви зробили ремонт з повною зміною стилю і колірної гами інтер’єру, і старі меблі тепер не вписуються в загальний ансамбль. Перетяжка також стане розумним способом виходу в такій ситуації.

 

- Advertisement -
- Advertisement -