Кухонні мийки та змішувачі Fabiano: види, характеристики

- Advertisement -

Практичність та естетика: змішувачі та мийки Fabiano

Шукаєте гарний змішувач? Чому не ознайомитися з модельним рядом Fabiano? Змішувачі Fabiano – це функціональні рішення від сучасного дизайну до ретро-стилю. Бренд пропонує кілька десятків виробів для кухні у різних колірних рішеннях. Крани відрізняються не тільки кольором, а й матеріалом виготовлення, висотою виливу, конструкцією (висувні, комбіновані та ін.). Італійські змішувачі Fabiano – це надійність та прикраса вашої кухні.

Високоякісна оригінальна продукція бренду Fabiano Steel пропонується на сайті офіційного інтернет-магазину Fabiano.kiev.ua. Фірмовий інтернет-магазин «Fabiano Київ» пропонує сертифіковану продукцію, і куплені тут змішувач Fabiano чи мийка Fabiano будуть мати офіційну гарантію від виробника. Інтернет магазин fabiano.kiev.ua є офіційним партнером компанії “Fabiano Україна”. У лінійці продукції Fabiano змішувач займає особливе місце, ви можете переконатися в цьому, зайшовши на сайт інтернет-магазину.

Кухонні мийки та змішувачі Fabiano: види, характеристики

Кухонні змішувачі та мийки Fabiano на сайті fabiano.kiev.ua.
Кухонні змішувачі та мийки Fabiano на сайті fabiano.kiev.ua.

Дизайнери створюють витончені вироби, які дозволяють прикрашати інтер’єр кухні, стаючи одним із центральних елементів декору. При цьому обладнання чудово справляється зі своїми основними функціональними завданнями. Особливо популярні змішувачі Fabiano з висувним виливом. Виділимо переваги моделей:

  • практичність та маневреність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • проста та зручна конструкція.

Висувний носик дозволяє набирати воду, виходячи за межі миття (достатньо повернути змішувач у потрібний бік). Багато моделей оснащуються аератором, він запобігає утворенню накипу та забезпечує безшумну роботу крана.

Виробник виготовляє змішувачі із міцних матеріалів, що мають високу зносостійкість, це гарантує довгу та стабільну роботу кухонного обладнання. Представлені у фірмовому інтернет-магазині fabiano.kiev.ua змішувачі відгуки від покупців одержують тільки позитивні. Італійський бренд пропонує широку лінійку моделей у різних стилях, включаючи модні крани у ретро виконанні. Змішувачі виготовляються з нержавіючої сталі та латуні.

Італійський бренд Fabiano пропонує широкий вибір мийок та змішувачів. У лінійці представлені вироби із різних матеріалів в оригінальному дизайнерському виконанні.

Мийки Fabiano – практичність та естетика

Фірмовий інтернет-магазин «Fabiano Київ» пропонує сертифіковану продукцію, і куплені тут мийка Fabiano чи змішувач Fabiano будуть мати офіційну гарантію від виробника. Інтернет магазин fabiano.kiev.ua є офіційним партнером компанії “Fabiano Україна”. У фірмовому інтернет-магазині представлені мийки Fabiano з нержавіючої сталі та граніту. Бренд випускає вироби всіх форм та розмірів, що дозволяє легко підібрати модель для будь-якої кухні.

При виборі враховуйте такі фактори:

  • загальні габарити та місткість чаші;
  • зовнішній вигляд (дизайн виробу має поєднуватися із загальним простором);
  • конфігурацію виробу (додаткові чаші, полиця та ін.);
  • комплектацію до мийки.

На сайті магазину передбачений фільтр, з його допомогою можна сортувати моделі за параметрами, що вас цікавлять: тип, колір, матеріал, габарити, кількість чаш і т.д. Багато мийок Fabiano з нержавіючої сталі оформляються мікродекором – це особливий вид покриття, що захищає сталеву поверхню від механічних пошкоджень (подряпин, сколів та ін.).

- Advertisement -
- Advertisement -