Секрет вхідних металевих дверей

- Advertisement -

Секрет вхідних металевих дверей

Сьогодні, безпеці будинку чи квартири приділяють особливо багато уваги. Пов’язано це з економічною ситуацією в країні, чи нашим менталітетом, коли чим вищий паркан і товстіші двері – тим затишніше почуваєшся, ми не знаємо. Але факт залишається фактом – міцні дверні конструкції зараз на піку популярності. І звичайно, що вони повинні бути металевими. Сталь – найпоширеніший матеріал із якого виготовляють двері. Причин на це є декілька:

  • універсальність – двері з металу застосовуються у найрізноманітніших призначеннях та можуть мати різні властивості і характеристики при однаковому зовнішньому вигляді;
  • міцність та довговічність – ніхто не буде сперечатися, що сталь набагато міцніша за дерево, пластик чи скло, а разом із тривалим періодом безвідмовної експлуатації – це найкращий матеріал для виготовлення вхідних дверей;
  • співвідношення «ціна-якість».

Купити вхідні металеві двері можна доволі легко і швидко. Завдяки великій кількості реалізаторів, які мають як фізичні магазини, так і інтернет-майданчики, кожен покупець не матиме труднощів із вибором оптимальної для себе моделі по зовнішньому вигляду, характеристиках та ціні. Але потрібно остерігатися неякісних виробів та недобросовісних виробників. Зараз дуже поширені так звані «гаражні кооперативи», котрі виготовляють дверні конструкції неналежної якості із недотриманням виробничих вимог. Визначити товар поганої якості разом із продавцем досить нескладно. Найчастіше це невеликі інтернет-магазини із малим асортиментом і виробами- ноунеймами. Мінімум характеристик, обмаль фото та відео товару, відсутність сертифікатів якості на двері – все це являється «дзвіночком», який попереджає, що тут щось не так. Вони пропонують товар по дуже низькій ціні, розповідаючи при цьому, що роблять послугу своїм клієнтам, а насправді хочуть «впарити» другосортний виріб. Тому уважно ставтесь до вибору магазину і товарів, що він продає.

Окрім захисту металеві вхідні двері є своєрідною візитівкою свого власника. Вони можуть багато чого розповісти відвідувачам своїм зовнішнім виглядом. Це стосується як стилю та вподобань, так і фінансової складової господаря будинку чи квартири. Металеві двері можуть бути просто покриті фарбою і мати непоказний вигляд – це бюджетне рішення, яке має на меті максимально здешевити виріб і головний акцент зробити на захист помешкання. А бувають цілі витвори мистецтва, які вражатимуть гостей своїм зовнішнім видом, і будуть надійними та довговічними одночасно. У якості оздоблювальних матеріалів можуть виступати декоративні МДФ накладки з різноманітними візерунками і рельєфом, склопакет, елементи кування, вставки з різних металів з імітацією структури тощо. Вартість таких дверних конструкцій може бути дуже високою і залежить від використаних при виробництві оздоблювальних матеріалів та характеристик виробу.

Отже секрет успіху металевих вхідних дверей доволі простий – надійність, універсальність і великий діапазон можливих захисних характеристик, а також різноманіття оздоблювальних матеріалів та варіантів зовнішнього вигляду. Доповнює перелік переваг співвідношення вартості до якості виробу, а також можливість задовольнити потребу як бюджетного покупця, так і преміальні запити споживача.

- Advertisement -
- Advertisement -