Які сучасні технології використовуються в будівництві збірних будинків

- Advertisement -

 

Будівництво збірних будинків стає все популярнішим завдяки швидкості будівництва, економії ресурсів і зручності експлуатації. Інженери та будівельні компанії використовують різноманітні технології, щоб зробити будівництво збірних будинків ще ефективнішим та якіснішим. Дізнайтеся про найрозповсюдженіші з них!

Майстерність родом з Канади

Канадська технологія будівництва збірних будинків (більш відома як модульна) використовується для створення будинків з типових модулів. Каркас кожної стіни складається окремо, а потім кріпиться до спеціальних дощок по периметру будинку.

Іноді каркасна основа доповнюється дерев’яними панелями.

Канадська технологія вимагає особливої уваги до герметизації будівлі, необхідно ретельно продумати систему теплоізоляції та вентиляції. Зрозуміло, у будівельників має бути достатня кваліфікація та досвід зведення будівель такого типу.

Які сучасні технології використовуються в будівництві

Сучасний німецький аналог

Проєкти збірних будинків за німецькою технологією — це гармонія зовнішньої естетики та чіткої організації внутрішнього простору. Ефективно використовується кожен сантиметр площі, кількість стін і перегородок зведено до мінімуму. Основна будівля вдало поєднується з підсобними спорудами — терасою, гаражем тощо. Ще одна особливість німецької технології — це виготовлення в заводських умовах повністю готових до чистового внутрішнього оздоблення конструкцій будинку. Таким чином, на стінах будинку вже є віконні отвори, зовнішні та внутрішні стінові панелі надійно закріплені, між ними знаходяться теплоізоляційні матеріали.

Загалом європейська технологія передбачає більш уважний та ретельний вибір будівельних матеріалів ще на етапі проєктування, вимагає більшої точності при виготовленні великих конструкцій. Це головна її відмінність від канадської.

Збірні будинки за німецькою технологією пропонує Optima Home. Компанія — експерт у будівництві комфортних, екологічно чистих та енергоефективних збірних будинків. Є великий вибір проєктів та конфігурацій для найвибагливіших клієнтів. Цікаво, що  Optima Home — перша компанія в Україні, яка використовує конструкційні гіпсоволокнисті плити Fermacell. Вони вологостійкі та гіпоалергенні, мають кращі тепло- та звукоізоляційні властивості, вищий рівень вогнестійкості порівняно з традиційними матеріалами, які використовують інші компанії.

Не лише технологія має значення

При виборі між канадською та німецькою технологіями будівництва збірних будинків необхідно враховувати не лише переваги й недоліки, але й бюджет, площу, дизайн тощо. Також не забувайте, що кожний проєкт має свої особливості й вимоги, тому вибір технології повинен базуватися на конкретних умовах будівництва. Крім того, важливо довіряти авторитетній компанії з досвідом виготовлення збірних будинків, яка має позитивну репутацію і гарантує якість виконання робіт. Враховуйте ці фактори та будьте впевнені в тому, що готовий будинок задовольнятиме всі ваші потреби.

- Advertisement -
- Advertisement -