Що таке косметологія і естетична медицина?

- Advertisement -

Про красу і технології: все цікаве висвітлює портал з eстетичної медицини Esteticmed.com.ua

Косметологія і естетична медицина – це не тільки процедури, які дозволяють поліпшити зовнішній вигляд, але й інвестиція у здоров’я і благополуччя. На сьогоднішній день ці галузі медицини пропонують безліч інноваційних методик і технологій, які забезпечують безпеку і ефективність проведених процедур.

Про красу і технології все цікаве можна дивитися тут, портал з eстетичної медицини Esteticmed.com.ua публікує актуальні матеріали про новини і досягнення в цій галузі. Портал з eстетичної медицини Esteticmed.com.ua пише про сучасну косметологію, яка передбачає вивчення і застосування на практиці новітніх засобів, препаратів і апаратів.

Що таке косметологія і естетична медицина?

Про красу і технології на порталі з eстетичної медицини Esteticmed.com.ua.
Про красу і технології на порталі з eстетичної медицини Esteticmed.com.ua.

Косметологія, зокрема, охоплює широкий спектр процедур, починаючи від чищення шкіри, масажу і пілінгу до ін’єкцій ботокса, філерів і лазерних процедур. Всі ці процедури спрямовані на поліпшення стану шкіри і надання їй здорового, сяючого вигляду. Косметологія також допомагає вирішувати такі проблеми, як вугрової висип, пігментація, розтяжки, зморшки та інші.

Естетична медицина, в свою чергу, включає в себе більш серйозні процедури, такі як пластичні операції, кріоліполиз, ліпосакція і інші. Ці процедури спрямовані на зміну форми і контурів тіла, корекцію дефектів, підвищення тонусу шкіри і багато інших. Вони допомагають людям відчути себе впевненіше в собі, поліпшити свій зовнішній вигляд та підвищити рівень самооцінки.

Однак, як і при будь-яких інших видах медичної процедури, косметологія і естетична медицина можуть мати свої ризики і побічні ефекти. Тому перед проведенням процедури необхідно обговорити її з медичним фахівцем і дізнатися всі деталі і ризики, пов’язані з проведенням процедури. Косметологія і естетична медицина стають все більш доступними і популярними серед людей різних віків і соціальних верств. Вони допомагають людям відчувати себе більш впевнено і успішно, а також надають можливість виглядати молодше і привабливіше.

Медична косметологія

Сучасна косметологія передбачає вивчення і застосування на практиці новітніх засобів, препаратів і апаратів. Результати численних досліджень в області косметології вказують на те, що при правильному виборі засобів та процедур можливо контролювати процеси, що відбуваються в клітинах шкіри, а значить, уповільнювати старіння.

Існує два напрямки косметології: медична та апаратна (декоративна).

 • У першому випадку основний наголос робиться на боротьбу з різними патологіями шкіри і волосся з використанням хірургічних і консервативних методів. Окремий напрямок – профілактика різних дефектів.
 • Апаратна косметологія допомагає впоратися із зовнішніми недоліками. Спектр різних препаратів і ефективних методів позбавлення від проблем щорічно збільшується.

Переваги і особливості різних видів косметології

Розглянемо методи, використовувані в кожному з видів косметології, та їх особливості. Апаратна косметологія включає величезну кількість процедур, які проводяться для омолодження і оздоровлення шкіри обличчя, шиї, рук, зони декольте. Кожна з них виконується з використанням різних приладів і засобів. Як правило, застосовуються найновіші розробки та препарати, які тільки з’являються в медичній практиці. При цьому вони ретельно тестуються. Плюси апаратної косметології:

 • процедури в більшості своїй безболісні;
 • косметолог підбирає найбільш підходящі для конкретного пацієнта методи з урахуванням його особливостей шкіри, організму;
 • в структуру дерми та епідермісу втручань не проводиться;
 • результат помітний або відразу, або в найкоротший термін після проведення;
 • висока ефективність;
 • багато процедур можна поєднувати з іншими косметологічними методиками.

Апаратна косметологія включає різні види процедур.

Медична косметологія включає наступні види процедур:

 • Електрокоагуляція

За допомогою такого методу з поверхні шкіри видаляють родимки, вугри, бородавки, татуювання. Використовується місцеве знеболювання, оскільки тканини припікаються високочастотним струмом.

 • Озонотерапія

Під шкіру вводиться суміш кисню і озону, що призводить до її омолодженню й оздоровленню. Цьому сприяє активне вироблення колагену і еластину. Допомагає позбутися від куперозу, вугрів. Метод також ефективний проти розтяжок, целюліту, судинних зірочок.

 • Ін’єкційні методи

Під ін’єкційними маються на увазі такі методики, суть яких у введення ботулотоксину (ботокса) і гіалуронової кислоти за допомогою ін’єкцій. Процедура дає практично миттєвий ефект і позбавляє від зморшок, допомагає змінити овал обличчя, збільшити губи або дещо змінити їх форму.

 • Спа-процедури

Проводяться з метою омолодження, поліпшення стану тіла. Припускають використання морської води, збагаченої мінералами, солей та водоростей, а також лікувальної грязі. В залежності від виду процедур і зони, для яких вони проводяться, вартість їх проведення варіюється.

 • Кріотерапія

За допомогою такої процедури можна позбутися від ряду проблем — наприклад, судинних зірочок, целюліту або набряків. В ході кріотерапії виробляється вплив штучним холодом.

 • Фотоомолодження

Проводиться з метою оздоровлення і омолодження шкірних покривів. Передбачає застосування інтенсивних імпульсів світла — вони активують процеси відновлення в шарах шкіри. З допомогою процедури фотоомолодження можна позбутися від судинних зірочок, в’ялості шкіри і пігментації, а також звузити пори і поліпшити колір обличчя.

Коли варто звертатися до косметолога?

Коли є сенс вдатися до проведення різних косметологічних процедур, кожній людині варто вирішити для себе самостійно. Важливо лише не забувати, що всі види проблем з шкірою, волоссям та нігтями потрібно своєчасно вирішувати, інакше ситуація може погіршитися.

Коли звертатися до косметолога вперше, варто задуматися ще до виникнення перших ознак старіння або запалення. Краще займатися профілактикою вікових змін шкіри та її захворювань, ніж позбавлятися від уже виниклих проблем.

- Advertisement -
- Advertisement -