Рушники з капюшоном: купити оптом пропонує інтернет-магазин «Рушничок»

- Advertisement -

Рушник з капюшоном для дітей і немовлят – що врахувати при виборі?

Багатьом батькам сподобався рушник з капюшоном. Це дуже практичний аксесуар, який обов’язково повинен біля кожного ліжечка малюка. Інтернет-магазин «Рушничок» на сторінці сайту https://rushnychok.com/ua-polotenca-s-kapyushonom/ пропонує купити оптом якісні рушники з капюшоном. Магазин пропонує товари від перевірених виробників, тут пропонується широкий асортимент текстилю для всієї родини. Рушник з капюшоном для дітей і немовлят не тільки допоможе висушити дитину після купання, але і буде виконувати роль халата, який покриває дитину.

Рушники з капюшоном: купити оптом пропонує інтернет-магазин «Рушничок»

Рушник з капюшоном для дітей і немовлят на сайті rushnychok.com.
Рушник з капюшоном для дітей і немовлят на сайті rushnychok.com.

Дитячий рушник з капюшоном стане чудовою підмогою для батьків. У яких ситуаціях він стане в нагоді і як вибрати правильний?

  1. Рушники з капюшоном – чому вони такі популярні?

Дитячий рушник з капюшоном користується такою популярністю неспроста. Батьки вирішують придбати його в першу чергу тому, що це функціональний аксесуар, без якого важко уявити ванну . Щоб малюк міцно заснув, йому необхідно освоїти певні ритуали. Одним з них є ванна перед сном.

Одні діти люблять плескатися у воді, інші – ні. На жаль, момент, коли комфорт теплої та приємної води опиняється в руках батьків, не найприємніший. Як раз в цей час чудово підійде дитячий рушник з капюшоном.

Завдяки тому, що він оснащений ковпачком, він закриє волосся та голову малюка та полегшить витирання. Він не застудить вас, а також послужить халатом.

Завдяки рушнику з капюшоном батьки спростять весь вечірній догляд за малюком і не будуть турбуватися про захист чутливої ​​голівки малюка після купання. Це робить дитячий рушник з капюшоном більш зручним, ніж звичайний. Комфорт оповитий маленькою накидкою, незалежно від того, лежить він ще або вже починає сідати.

Як правило, рушники для самих маленьких створюють у формі квадрата розміром 80 або 100 см. Великий рушник для дитини з капюшоном розміром 140 см х 70 см підійде з першого року життя і до дошкільного віку.

  1. З якого віку дітям підходить рушник з капюшоном?

З перших хвилин життя батьки можуть користуватися рушником з капюшоном. Моделі для новонароджених створені з урахуванням ніжної шкіри малюка, тому виготовлені з високоякісних матеріалів. Також варто підлаштувати розмір рушника під потреби малюка. Рушники з капюшоном для немовлят будуть меншими, ніж ті, що призначені для великих дітей.

Користь від такого 1 може отримати будь-яка дитина, незалежно від віку. Також дошкільнята, для яких готують рушники-пончо, які чимось нагадують вільні сукні. Вони дуже зручні, адже в такий рушник дитина може заскочити відразу після купання, витертися і використовувати як халат. Великий рушник з капюшоном підійде для дітей старшого віку, які не будуть намагатися зняти пончо.

  1. Як правильно вибрати рушник з капюшоном?

Однак вибрати правильний рушник для дитини непросто. Варто звернути увагу на кілька важливих питань під час покупки, щоб мати можливість насолоджуватися корисним доповненням. Яким має бути ідеальний дитячий рушник з капюшоном ?

3.1. Якість матеріалу рушника

Перш за все, рушник для дитини має бути виготовлено з якісних матеріалів, які не будуть дратувати чутливу шкіру малюка. Грубі рушники, які часто висять у наших ванних кімнатах, не будуть хорошим вибором.

Шкіра дитини сильно відрізняється від шкіри дорослої людини. Тому матеріал має бути адаптований до дитини. Для самих маленьких рекомендуються вироби з бамбука або бавовни.

3.2. Поглинаюча здатність дитячого рушника

Рушник для дитини з капюшоном має бути вбираючим, адже вкрай важливо швидко висушити дитину. Завдяки цьому ви зможете уникнути застуди малюка і забезпечити йому максимальний комфорт під час вечірнього догляду.

3.3. Довговічність рушника з капюшоном

Також варто звернути увагу на довговічність рушника. Він не може потертися або впасти, що гарантує безпеку дитини. Дрібні шматочки матеріалу можуть потрапити в око або бути з’їденими дитиною, тому рушник має бути міцним.

Важливою характеристикою також є те, чи матеріал дихає. Згадана вище бавовна або бамбук будуть хорошим вибором, коли матеріал добре відводить вологу і забезпечує комфорт.

3.4. Протигрибкові та протиалергічні властивості

Було б добре, щоб рушник для дитини мав протигрибкові та антибактеріальні властивості. Бамбуковий матеріал в цьому випадку добре захистить чутливу шкіру малюка, адже він має такі властивості.

3.5. Розмір рушники з капюшоном

І останнє, але не менш важливе, це розмір рушника. Для малюків занадто великий капюшон буде тільки заважати. Для малюків до шести місяців рекомендовані моделі розміром 80 см х 80 см, а для дітей старшого віку — рушники 100 см х 100 см.

Рушник з капюшоном для повсякденного використання

Рушник для дитини з капюшоном – ідеальне рішення не тільки для вечірніх ритуалів догляду. Такий аксесуар буде незамінний у будь-яких подорожах. Неважливо, плануєте ви зупинитися в номері готелю, поїхати на озеро чи море. Рушник з капюшоном для дитини варто мати всюди з собою, адже він надзвичайно практичний.

Він ідеально підійде після виходу з басейну, коли батьки хочуть переконатися, що вони швидко витруть і загорнуть дитину. На пляжі він буде цінний ще й тим, що захищає від вітру і холоду, а також від сонячного випромінювання, яке особливо небезпечно для дітей.

Рушник-пончо стане чудовим вибором для дітей трохи старшого віку. Під час ігор на пляжі, коли ви хочете переконатися, що ваша дитина не замерзла відразу після виходу з води, йому достатньо застрибнути в м’яке пончо і захистити голову.

Також це хороша профілактика застуди чи вушних інфекцій. Контакт з водою – велика розвага для дитини, але потрібно пам’ятати, що це не закінчується швидким візитом до лікаря.

Багато батьків цінують дитячі рушники з капюшоном, особливо в холодні місяці. Можливість швидко загорнути малюка та мінімізувати клопітний перепад температур є безцінною, тому варто подбати про те, щоб у комплекті був рушник із капюшоном.

Стаття написана для інтернет-магазину «Рушничок» rushnychok.com.

- Advertisement -
- Advertisement -