Монтаж вертикальних жалюзі та критерії їх вибору

- Advertisement -

Жалюзі на вікна: поради по вибору від експертів магазину DomDom

До вертикальних жалюзі відносяться конструкції, де ламелі розташовані перпендикулярно до підлоги і паралельно стінам. В інтернет-магазині DomDom можна вибрати вертикальні жалюзі на вікна будь-якого типу та матеріалу та замовити доставку готової конструкції. Вибрати потрібні вертикальні жалюзі можна на сторінці сайту https://www.domdom.com.ua/ua/tovary-dlja-doma/zhaljuzi/vertikalnye-zhaljuzi/, при виборі жалюзі на вікна слід звернути увагу на матеріал виготовлення, колір та інші характеристики, які можуть впливати на стиль інтер’єру та функціональність приміщення. В інтернет-магазині ДомДом є безліч варіантів кольорів та фактур для жалюзі, їх легко можна підібрати під конкретний стиль оформлення приміщення, створюючи гарний, гармонійний простір.

Монтаж вертикальних жалюзі та критерії їх вибору

Замовити вертикальні жалюзі можна на сайті domdom.com.ua.
Замовити вертикальні жалюзі можна на сайті domdom.com.ua.

Подібні вироби можуть створюватися із пластику, металу, тканин. Вони використовуються для обладнання будь-яких типів віконних отворів. Пропонується купити вертикальні жалюзі на сайті магазину domdom.com.ua, де є великий асортимент моделей, які мають такі переваги:

 • Конструкції такого типу відносяться до універсальних, їх можна розміщувати у приміщеннях будь-якого типу та призначення. Вони використовуються у житлових кімнатах, офісах, для оформлення залів закладів громадського харчування, магазинів.
 • Є безліч варіантів кольорів та фактур, їх легко можна підібрати під конкретний стиль оформлення приміщення, створюючи гарний, гармонійний простір.
 • Вартість жалюзі невелика в порівнянні з іншими типами завіс.
 • Монтаж вертикальних жалюзі простий, з ним впорається людина, яка має мінімальні навички володіння ручними інструментами.
 • Для відкриття отвору може бути використання розсування ламелів по центру або в одну зі сторін, поворот елементів навколо осі. Останній спосіб дозволяє регулювати світловий потік у кімнаті, запобігти проникненню прямих сонячних променів.
Серед основних варіантів вертикальних жалюзі виділяють:
 • Класичні або звичайні типи, де зверху паралельно підлозі кріпиться утримуюча планка, всі ламелі мають однакову довжину.
 • Похилі, призначені для прорізів нестандартної форми. Планка кріпиться паралельно верхній частині отвору, ламелі будуть різної довжини.
 • Арочні, де є плавні вигини каркаса, що повторюють форму отвору.
 • Плісе – це суцільне полотно, яке стиснуте на кшталт хутра гармошки. Воно має лише зсувний варіант відкриття.
Встановлення. Процес монтажу виглядає так:
 • Заміряється отвір. Жалюзі повинні закривати його повністю, захоплюючи до 10-15 см з боків і внизу. Можна вибрати варіант від стелі до підлоги.
 • Вибирається варіант монтажу планки кріплення. Вона частіше встановлюється на стіні між краєм отвору та стелею. У разі низьких перекриттів може кріпитись безпосередньо до них.
 • Свердлять отвори і дюбелями кріпиться кріпильна планка зі струною, куди встановлені гнізда для кріплення ламелей.
 • Протягується струна управління відкриттям та закриттям.
 • До гнізд кріпляться ламелі і вся конструкція закривається декоративним карнизом.
 • Після монтажу перевіряється робота конструкції, її хід має бути рівномірним, ламелі повертатися під одним кутом.

Жалюзі на вікнах вже давно стали необхідністю для цінителів комфорту та затишку у своєму будинку чи офісі. Жалюзі – це не тільки сонцезахист та захист від сторонніх очей, а також стильний елемент інтер’єру.

Якщо ви бажаєте встановити нові жалюзі на вікна або оновити сонцезахисні системи, то на сайті інтернет-магазину ДомДом можна знайти широкий асортимент жалюзі, серед яких тканинні вертикальні та горизонтальні, рулонні штори, тканинні ролети, а також жалюзі день-ніч.

 

- Advertisement -
- Advertisement -