Багатолика металочерепиця — особливості монтажу

Оптимальним результатом пошуку «золотої середини» з’явився такий популярний нині покрівельний матеріал, як металочерепиця. Вона набагато легше натуральної керамічної черепиці, може посперечатися в архітектурній виразності, а вже в ціні і різноманітності рельєфів — виграє напевно. У порівнянні з металевими листами, що гримлять під дощем і сліпучим на сонці, цей продукт — союз стали і полімерів — естетичний, надійний і на добру сотню років здатний служити дому захистом і прикрасою.

 

Щоб всі переваги металочерепиці (вогнетривкість, морозостійкість, декоративність, стійкість до механічних, атмосферних впливів і багато інші) виявилися повною мірою, покрівельні роботи повинні бути проведені по строго встановленої технології з декількох етапів. В ході створення кроквяної-балочної конструкції здійснюють контрольні заміри по довжині і ширині скатів, визначення їх прямоугольности, а також горизонтальності коника. Деревину в обов’язковому порядку обробляють протипожежними і антисептичними складами.

 

Між кроквами розташовують плити або мати теплоізоляції, якому для продовження терміну служби вимагається двостороння захист від випаровування житлових приміщень і конденсату, що утворюється на нижній поверхні металочерепиці внаслідок сезонних і денних коливань температури. Тому спочатку по зовнішнім торцях крокв формують полотно гідроізоляції, потім знизу укладають утеплювач і під нього кріплять пароізоляційну плівку. Усунути вологу з покрівельних шарів допоможе безперешкодне проникнення повітря від карниза до самого коника, для чого залишають вентиляційні зазори.

 

Одночасно можливо проводити установку завершального металочерепичного покриття. Монтаж покрівлі з проведенням подібних заходів дозволить зберегти теплотехнічні властивості утеплювача, запобіжить гниттю дерева і корозійне руйнування металу. З урахуванням складності і практично ювелірної точності покрівельних робіт абсолютно необхідно довірити облаштування даху досвідченим фахівцям, що втілив у реальність не один десяток проектів — тоді в результаті очей буде радувати красиво і правильно укладена металочерепиця. І головне, виникне відчуття стійкості, якості і надійності на багато років.

 

Солідні компанії, як правило, надають весь комплекс послуг, включаючи тонкощі, що дозволяють заощадити замовнику масу часу і сил: продаж покрівельних матеріалів, професійна консультація з розрахунку кількості, підбору кольору, необхідних експлуатаційних характеристик металочерепиці, плівок, саморізів і цілої низки інших суттєвих питань.