Теплобачення: нове слово безпеки

Кожен, у кого є власний будинок, хотів би, щоб будинок був безпечним, теплим і надійним. І теплової контроль — як раз те, що допоможе вам розібратися, чи немає яких-небудь проблем в тепловому захисту будівлі, чи немає негерметичність в стінах і покрівлі, помилок в монтажі вікон, відвертого будівельного шлюбу, коли проводилася теплоізоляція. Такі порушення можуть бути непомітні звичайному оку, проте теплобачення допоможе вам виявити такі порушення теплової ізоляції і усунути їх.

 

Якщо у вашому будинку є порушення, пов’язані з теплом, це буде відчуватися. Особливо неприємно, якщо у вас є маленькі діти або люди похилого віку, які бояться протягів. Крім того, ви будете більше витрачати енергії, сил і грошей на опалення, а також ваш будинок буде швидше гнити і псуватися, ніж якби він був повністю ізольований. Підраховано, що теплобачення окупається вже за один рік, навіть якщо спочатку власники не дуже хотіли витрачатися на теплобачення.

 

На тепловізорі будуть помітні дефекти в монтажі вікон і дверей, теплоізоляції, а також буде видно, де промерзла або відсиріли стіни, де прокладені труби опалення або тепла підлога. Навіть дефекти в електропроводці можна діагностувати за допомогою тепловізійного обладнання. Крім того, тепловий контроль буде дуже до речі, якщо ви хочете змінити вікна в квартирі, щоб переглянути після цього якість будівельних робіт, чи не вийшло так, що ви викинули гроші даремно. Такі дефекти краще усувати швидко і вчасно, інакше вони будуть розширюватися і розвиватися, і з часом стануть серйозними проблемами, приведуть до деградації будівельних конструкцій, а також ви станете більше витрачати на ремонт і опалення.