Як застосувати бежевий колір в інтер’єрі: 8 найкращих відтінків

- Advertisement -

Бежеві відтінки залишаються незмінними лідерами у облицювання стін.

Це й не дивно — вони дуже природно та гармонійно обігрують будь-яку архітектуру, вписуються в історичні та сучасні стилі та поєднуються з предметами меблів та декору.

Тим не менш, бежевий, як і будь-який інший колір, має багато варіацій. Це можуть бути примішки інших кольорів та відтінків, зміна його яскравості, насиченості та тону.

Сьогодні ми розглянемо, як можна використовувати бежеві відтінки в інтер’єрі, які найпоширеніші відтінки цього кольору і як вибраний вами варіант найвигідніше уявити в поєднанні з іншими предметами, що його оточують.

Льняний бежевий

На даний момент цей відтінок є найпопулярнішим. Він містить у собі виразну домішку сірого кольору, що робить його благородним. Льняний бежевий найчастіше не дуже світлий. Шпалери мають або гладку фактуру, або яскраво виражені зачіпки, ворсинки та інші елементи, що наголошують на їхній натуральності (зовнішній чи дійсній).

Ступінь освітленості кімнати : середня, хороша

З чим краще поєднувати: димчасту підлогу, темну меблі, текстиль — бархат, льон, сатин.

Пісочний бежевий

Пісочний беж – на другому почесному місці серед загальних “улюбленців”. Він хороший тим, що містить у собі теплі, сонячні нотки. Такі шпалери хороші буду в приміщенні, зверненому до будь-якої зі сторін світу – його нейтральність і присутність жовтих тонів добре виглядатиме і з яскраво освітленою кімнатою, і в тій, що звернена на північ чи на захід.

Ступінь освітленості кімнати: будь-яка

З чим краще поєднувати: класичні прийоми, симетрія, натуральний колір підлоги, молдинги та багети на стінах

Античний білий

У своїй назві відтінок цього бежевого кольору говорить про те, що асоціації неминуче приведуть вас до античної архітектури — Парфенон, Ерехтейон, іонічний ордер та інші шедеври часто несли у собі відтінки такого кольору — дуже шляхетного, стриманого та елегантного.

Ступінь освітленості кімнати: будь-яка

З чим краще поєднувати: класичні портали камінів, підлога з яскраво вираженою текстурою, тканинна оббивка меблів, щільні контрастні штори

Колір дубильної кори

Подібний колір досить насичений та його використання потребує певних умов при виборі меблів та декору. Грайте на контрастах, використовуйте в інтер’єрі ще темніші та дуже світлі кольори. Поєднуйте аналогічні відтінки та численні його варіації – тільки в цьому випадку вам вдасться погасити деяку «жахливість» кольору, яка при правильній подачі виглядатиме просто бездоганно.

Ступінь освітленості кімнати: будь-яка

З чим краще поєднувати: темні однотонні подушки, яскраві подушки з орнаментом, метал – золото та бронза, дзеркала

Бежевий сизий

Сизий відтінок несе в собі нотки лавандового, сірого та рожевого кольорів. Він «туманний», ніби з поволокою. Працювати з ним складно, тому що він вимагає використання на підтримку шпалер аналогічні кольори в оббивці меблів та текстилі. А знайти його не так просто. Щоб вам вдався подібний експеримент, перед покупкою шпалер підберіть необхідні моделі меблів і переконайтеся, що зможете знайти гідне поєднання цього красивого кольору.

Ступінь освітленості кімнати: середня, хороша

З чим краще поєднувати: білі предмети, текстиль ідентичного кольору, прозоре скло, ретро-світильники, мармур

Бежевий з домішкою хакі

Колір досить рідкісний, але від цього не менш гарний. Відтінки глибокого, болотного зеленого кольору домішки з бежевою гамою створюють дуже складний сприйняття букет. На підтримку подібного поєднання обов’язково робіть акцент на зеленому в інших предметах інтер’єру та декорі, тому що в іншому випадку шпалери ризикують здатися не надто акуратними.

Ступінь освітленості кімнати: середня, хороша

З чим краще поєднувати: віскозні або шовкові килими, однотонний текстиль, темні меблі, матові поверхні, темне фарбоване скло

Колір молодих кукурудзяних пагонів

На зображенні цей відтінок представлений у верхній половині кімнати. Колір молодих кукурудзяних пагонів дуже ніжний, певною мірою навіть дитячий. Він несе у собі позитивний настрій та сонячну атмосферу. Такий відтінок підійде людям відкритим, щирим. Тим же, хто створюючи зупинку у власному будинку, прагне в результаті створити відчуття помпезності та вагомості, він навряд чи підійде.

Ступінь освітленості кімнати: будь-яка

З чим краще поєднувати: блакитний та синій кольори, дерево – натуральний дуб, класичні дверні портали, легкі гардини та портьєри

Бронзовий беж

Бронзовий беж містить певну частку червоного, коричневого та сірого кольорів. Він досить насичений, порівняно чорний. Часто в шпалерах його використовують разом із перламутровим або блискучим напиленням – срібного, золотого або бронзового відтінків.

- Advertisement -
- Advertisement -