Як поєднувати квіткові візерунки з іншими принтами

- Advertisement -

Квіткові візерунки на предметах меблів, текстилі або декорі роблять інтер’єр більш затишним і дарують йому позитивний заряд енергії.

Сьогодні ми хочемо представити вам кілька, на наш погляд, найбільш універсальних та цікавих способів для поєднання квіткових малюнків з іншими візерунками та принтами.

Великі та дрібні квіти з геометричними малюнками

Даний варіант дуже ефектний і підійде тим, хто не зможе задовольнятися застосуванням лише одного або двох візерунків.

Як слід зробити:

Використовуйте тканини-компаньйони: великі квіти на оббивці та декоративних гардинах поєднуйте з дрібним рослинним візерунком на функціональних шторах.
Для візуального контрасту виберіть класичний зигзаг, горошок чи клітинку, або суцільний геометричний орнамент для килима та диванних подушок.

Квіти та смужка

Регулярність і строгість смуг вигідно підкреслює витончене розмаїття ліній квіткового візерунка, тому цей малюнок є одним із найвдаліших компаньйонів. Контраст форм дасть вам можливість створити навіть певний об’єм у приміщенні, якщо підібрати квіти та смужки в єдиній гамі відтінків. А яскраві бешкетні смужки зроблять сучаснішим традиційний інтер’єр з переважанням нейтральних квіткових візерунків.

Квіти та густий рослинний орнамент

Рослинні мотиви в орнаментах – це ті ж квіти, але стилізовані, більшою чи меншою мірою. Тому одночасне використання їх у приміщенні ніколи не виглядатиме безглуздо, адже, по суті, малюнок орнаменту – це продовження квіткового візерунка і навпаки.

Тим не менш, ось наші поради щодо правильного використання такого поєднання в одній кімнаті:

Для більш гармонійного образу інтер’єру краще вибрати орнамент і квіти або в холодній гамі відтінків, або тільки в теплій;
Загальна кількість квіткових та орнаментальних візерунків не повинна перевищувати 1/3 площі кімнати. В іншому випадку, той, хто увійшов до приміщення, може бути тимчасово дезорієнтований;
Поєднуйте великі елементи з дрібними, тобто рясний тонкий орнамент гарний у дуеті з великими яскравими квітами та листям, а великі стилізовані фрагменти краще доповнити ніжним квітковим візерунком.
Як поєднувати квіткові малюнки з іншими візерунками та принтами

Квіткові візерунки та тварини принти

Зверніть увагу на поєднання в інтер’єрі квіткових та тваринних мотивів. Такий тандем завжди буде доречним, адже це так природно, коли флора та фауна співіснують в одному середовищі. За прикладом живої природи, в якій немає нічого зайвого, ви можете використовувати квіти та тваринне забарвлення в одному інтер’єрі, не забуваючи про помірну кількість того й іншого.

Наприклад, обклеюючи стіни шпалерами з рослинним малюнком, ставте на їх фоні один великий або два невеликі предмети меблів з переважним тваринним принтом. Вибирайте трендове забарвлення леопарду, зебри, тигра, але оббивка з ефектом «під шкіру крокодила чи змії» виглядає не менш екзотично.

- Advertisement -
- Advertisement -