Винна шафка для будинку

Якщо у вас за дружнім столом часто збираються справжні цінителі вина, значить, прийшов час купити винну шафку для будинку. Не секрет, що букет вина розкривається повністю лише при правильному зберіганні — Погрібна температура 10-14 ° C. Що робити, якщо у вас квартира, а не власний будинок, і винного підвалу немає? Погодьтеся, підтримувати в звичайному барном шафі необхідний режим вологості і температури, практично неможливо. Спеціальна винна шафа являє собою своєрідний домашній «льох» з зручними полицями для зберігання пляшок.

 

Скільки зазвичай ви зберігаєте вина будинку — всього кілька пляшок або у вас вже зібралася пристойна колекція? Якщо перше, то вам підійдуть невеликі вбудовані шафи на дюжину пляшок, якщо друге — зупиніться на окремо стоїть винної вітрині. Такі шафи завжди виглядають розкішно і стануть окрасою вашої квартири. Якщо в сім’ї є діти, краще всього вибрати шафа, оснащений замком. Скляні дверцята обов’язково повинна захищати вино від дії ультрафіолетових променів. Розташування полиць також має значення: для звичайного зберігання підійдуть і горизонтальні, а якщо ви хочете похвалитися рідкісними винами, їх можна розташувати на полицях з нахилом.

 

У більшості однокамерних моделей температура встановлюється за допомогою терморегулятора і рівномірно розподіляється по всій камері. Однак існують винні шафи, де є кілька різних температурних зон, і там можна зберігати одночасно різні види вина. Винні шафи від датського бренду Vestfrost відрізняються доступною вартістю і, в основному, орієнтовані на колекціонерів і невеликі магазинчики чи кафе. Їх середня місткість становить 90 — 113 пляшок, і в них можна зберігати одночасно різні вина. Різноманітні дизайнерські рішення дозволяють без зусиль підібрати шафа, який ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.

 

Модельний ряд винних шаф австрійської компанії Liebherr радує своєю різноманітністю. Тут ви знайдете і найпростіші невеликі пристрої, розраховані на кілька пляшок, які можна вбудувати під стільницю, і справжні професійні «винні погреби» з 6 температурними зонами. Відносно висока вартість швидко виправдовує себе за рахунок невеликого енергоспоживання і чудової якості. Інженери французької компанії Climadiff розуміють, що винний шафа повинен не тільки виконувати функцію холодильника, але гідно представляти кращі зразки вашої колекції.

 

Більшість винних шаф бренду Climadiff мають гарні декоративні панелі під дерево або цегла, що вже саме по собі створює атмосферу старовинного виноробного господарства. Пляшки розміщуються вертикально під невеликим кутом на зручних дубових полицях, де можна залишити на час і вже почату вино. Не можна обійти увагою і невеликі безкомпрессорні винні шафи, розраховані всього на півдюжини пляшок. Експерти вважають, що в них вино зберігається в ідеальних умовах.

 

Якщо ви всерйоз вирішили купити винну шафу для будинку, то, звичайно, слід відразу купувати виріб, відоме своєю надійною роботою і має хороші відгуки споживачів. Спеціально для вас ми підібрали кілька найбільш вдалих моделей винних шаф і раді запропонувати їх вашій увазі.