Гумові чоботи — всесезонне взуття

Ще зовсім недавно гумове взуття носили тільки рибалки, мисливці, працівники деяких професій і представляли вони з себе чорну безформну масу. Зараз гумове взуття стає популярною, завдяки сучасним розробкам дизайнерів, вона здатна прикрасити ніжки модниць і доповнити стильний наряд.

 

Ідея прикрасити гумові чоботи виникла через несприятливі погодні умови, коли навіть взимку бувають тривалі відлиги, а вже весняні та осінні дощові дні можуть тривати тижнями. На жаль, жодна шкіряне взуття довго не витримає впливу води і реагентів, посипати взимку комунальними службами на дороги, і тому швидко приходить в непридатність.

 

Для теплого періоду підійдуть чоботи з трикотажною або текстильної підкладкою. А ось для пізньої осені та для зими потрібно підібрати моделі, для підкладки яких виготовляють з вовни або натурального хутра, при цьому у взутті обов’язково повинна бути тепла устілка. Особливо важливо підібрати потрібний розмір гумових чобіт. Він повинен бути на розмір більше розміру стопи, тому що в холодні періоди потрібно підчіплювати носок, так само потрібно враховувати, що гума дуже щільний матеріал, і має залишатися простір для кращої вентиляції, щоб нога не перегрівалася і зберігала тепло.

 

Гума це «слухняний» матеріал, здатний приймати будь-які бажані форми і це дозволило зробити асортимент взуття різноманітним. Гумове взуття може бути різної фактури, наприклад, «шкіра рептилій», «трикотаж», та ін. При виборі чобіт потрібно врахувати під яку верхній одяг буде вдягатися чобіт, для того, щоб образ виглядав стильним і гармонійним. Тим більше, що гума легко забарвлюється в будь-який колір, завдяки чому створюється величезна різноманітність моделей з різним орнаментом і декором.

 

Важко перерахувати весь асортимент гумових чобіт, це можуть бути і чобітки на підборах, на платформі, для обробки може бути використана практично будь-яка фурнітура: шнурки, заклепки, блискавки, гудзики, ланцюжки. В даний час можна побачити все це різноманітність гумових чобіт у магазинах і вибрати бажану взуття. Так само можна переглянути варіанти взуття в інтернет-магазинах, в яких асортимент товару неймовірно великий і, можливо, вдасться знайти свої власні улюблені гумові чоботи, в яких вам буде стильно, тепло, і зручно.