Нам не потрібна спеціальна кімната, щоб скористатися туалетом

- Advertisement -

Щоб мати туалет, необхідно спочатку пристосувати кемпер або караван.

Це міф. Нам не потрібна спеціальна кімната, щоб скористатися туалетом. Ми можемо вибрати модель, яку розмістимо там, де вона підходить. Завдяки присоскам аксесуари не рухатимуться під час руху. Ми також можемо витягти унітаз лише тоді, коли нам це потрібно. Сучасні моделі підходять і тоді, коли ми не маємо мобільного спального місця. Такий туристичний туалет ми можемо взяти на присадибну ділянку чи намет.

У туристичних туалетах є зливні клапани.

Це факт. Завдяки використанню таких природних та зручних для нас рішень, нам не потрібно турбуватися про забруднення у нашому туалеті. Механізм дозволяє переносити їх у відповідний контейнер із хімікатами, де вони залишаються доти, доки ми не спорожнім його у потрібному місці на маршруті. Це зручний та гігієнічний спосіб подбати про наші потреби.

Туристичні туалети безпечніші, ніж піклуватися про себе «в дикій природі».

Так це правда. Ми не ризикуємо укусами комах або нападом інших тварин, а також застудними захворюваннями та інфекціями. Також буває, що просто в місці, де нас наздоганяє надзвичайна ситуація, ми могли отримати квиток на те, щоб розібратися з нею в пункті, не призначеному для цієї мети.

- Advertisement -
- Advertisement -