На що звертати увагу при виборі підставки для вуличних рослин

На що звертати увагу при виборі підставки для вуличних рослин

Підставка для рослин горщиків, яку ми ставимо зовні, обов’язково повинна мати підвищену стійкість до вологи, перепадів температур і механічних пошкоджень. Він більше схильний до руйнування на балконі, терасі, під’їзній доріжці або просто в саду. Переміщення і переміщення рослини також може привести до більш швидкого зносу піддону.

Ми також повинні пам’ятати, що в разі деяких рослин підставка повинна бути особливо глибокої, щоб у них було достатньо води. Особливо це стосується рослин, що містяться на сонячних балконах і терасах. У таких місцях вода швидко випаровується з землі, залишаючи зразки без відповідного доступу до вологи.

Також звернемо увагу на довговічність підставки. Пластикові елементи можуть добре працювати зовні, їх перевага — невелика вага, але вони відносно легко піддаються поломки і руйнування. Виберемо підставку з більш товстого і жорсткого пластика. Керамічні моделі, з іншого боку, естетичні і добре працюють на відкритому повітрі, але вони можуть бути обтяжливими при частому переміщенні наших зразків. Важкі теракотові і глиняні підставки також схильні до злипання.