Види віників і їх застосування

- Advertisement -

Види віників і їх застосування

Категорія: Віники, Віники

Хоча універсальні мітли існують, цей тип переносний стійки найкраще підходить для роботи. Є як мінімум кілька його видів, так що, може бути, варто з ними познайомитися? Давайте розберемося, які бувають віники і які краще використовувати.

Основний розподіл віників

Віник в представлення не потребує. Цей базовий інструмент для прибирання можна знайти в будь-якій квартирі, але також на вулиці або на робочому місці. Відповідні віники можна використовувати і в саду. Таким чином, основний поділ цього типу підмітальних інструментів буде полягати в тому, щоб розділити їх на:

– Поза,

– домашнє,

– будівництво,

– Універсальний.

Рада експерта

Самою універсальною мітлою для широкого спектра застосувань як вдома, так і на вулиці буде модель з щетиною із пластику середньої жорсткості. Класична форма і висота щетини дозволяють досить ефективно підмітати хол, терасу і під’їзну доріжку. Дуже жорсткі і гострі волокна можуть подряпати більш м’яка підлога в будинку, а надто м’яка довга щетина абсолютно не підходить для зовнішніх підлог з більш великими частками бруду. Тут добре підійдуть віники з пензликами з кокоса.

- Advertisement -
- Advertisement -