Пісочниця для дачі — як вибрати?

Пісочниця для дачі — як вибрати?

Категорія: Пісочниці

Пісочниця — улюблене місце для ігор дітей. Ми легко можемо розмістити його в нашому саду. Конструкція дуже проста і недорога, вона гарантує нашим дітям довгі години, проведені на природі. Яку пісочницю вибрати?

Дерев’яні або пластикові пісочниці?

— Дерев’яні — екологічно чисті, зазвичай з деревини хвойних порід, наприклад сосни, ялини або модрини. Щоб наша пісочниця була безпечною, деревина повинна мати рівну поверхню і бути правильно просякнута.

Більшість цих структур мають відповідну атестацію. Дерев’яна пісочниця вписується в стиль саду, добре поєднується з зеленню, натуральна. Однак він вимагає регулярного обслуговування. Якщо ми не можемо собі дозволити такі витрати, ми можемо самі зробити дерев’яну пісочницю.

— пластик- за рахунок великої кількості квітів і форм вони сподобаються самим маленьким. Пластикові пісочниці дешевше дерев’яних, вони не вимагають збірки, вони легкі, і їх можна легко переміщати в різні місця в саду. Їм не потрібно багато піску, а для регулярного догляду досить вологої ганчірки. Якщо вилити їх вміст, їх можна також використовувати як басейн в спекотні дні.

моделі пісочниці

— Open — найвідоміша версія, яку можна знайти на будь-який ігровому майданчику. Зазвичай він квадратний або прямокутний з краями, службовцями сидіннями. Це підходяща модель, якщо у нас немає домашніх тварин.

— запіраемий- має спеціальну кришку, що захищає пісок від бруду і паразитів. Це також обмежує доступ до нього для домашніх тварин. У складеному вигляді виглядає естетично, і часто чохол одночасно служить сидінням.

— З козирком — козирок захищає дитину і пісок від сонячних променів або дощу.

— З лавками — це функціональний аксесуар, що дозволяє грати і дорослим. Зазвичай він більше за розміром, тому підходить для великих садів.

— Водний стіл — додаткова розвага для дітей і додаткове прибирання для дорослих. Відмінний варіант, особливо в спекотні дні.

— З незвичайними формами-крім класичних квадратів і прямокутників, є пісочниці круглої і шестикутної форми, а також черепахові.

— Набір з пісочницею — варіант, доповнений іншими конструкціями, наприклад дерев’яним будиночком, гойдалками або батутом.