Піч на рідкому паливі – відмінне рішення для людей, які подорожують

- Advertisement -

Піч на рідкому паливі – відмінне рішення для людей, які подорожують в складних умовах або подорожують в далекі країни. Печі цього типу найчастіше бувають універсальними і розраховані на використання різних видів палива – бензину, гасу, дизельного палива, спирту і навіть авіаційного палива. Вони широко доступні в різних частинах світу, але трохи дорожче газових балончиків. Вага такого пристрою теж не на користь, але піч окупається відмінною роботою на висоті і при температурі нижче 5 ° C.

Піч на твердому паливі – проблема з ризиком пролити паливо в рюкзаку зникне, якщо вибрати піч на твердому паливі. Ця модель ідеально підходить для поїздок, в яких ми хочемо максимально знизити вагу рюкзака – паливо у вигляді кубиків легке і дуже зручне. Їх поміщають в алюмінієві плити, які часто настільки малі, що поміщаються в кишеню куртки. Однак за всіма чудовими ступенями ховається головний недолік такого рішення – низька ефективність. Кип’ятіння води може зайняти багато хвилин, тому твердопаливні печі найчастіше використовуються для розігріву готових страв.

Вибір підходящої туристичної печі повинен визначатися умовами, в яких ми будемо подорожувати, індивідуальних потреб (в залежності від того, чи збираємося ми готувати обіди самі, тільки топити їх або нам потрібна піч тільки для кип’ятіння води) і місцем, в якому ми знаходимося. збирається. Любителям глемпінга не доводиться стикатися з подібними проблемами, але для любителів активного відпочинку покупка підходящої плити може вирішити, чи буде відпочинок успішним чи ні.

- Advertisement -
- Advertisement -