Яку похідну плиту вибрати?

Яку похідну плиту вибрати?

Категорія: Туристичні плити

Під час різних поїздок туристична плита часто виявляється незамінним елементом екіпіровки. Зокрема, якщо ми йдемо в похід в гори чи плануємо розбити табір в кемпінгах без доступу до електрики або газу. Яким критеріям слід керуватися при виборі обладнання для приготування їжі на відкритому повітрі?

Задамо собі кілька запитань

Перед тим, як зібрати рюкзак і відправитися в подорож, потрібно подумати над декількома питаннями, що стосуються вибору туристичної плити. Як ми будемо подорожувати? Якщо кемпінг є вашим пунктом призначення на машині або поїзді, то розмір і вага печі будуть не так важливі. Однак, коли ви часто подорожуєте і подорожуєте, ці міркування будуть грати ключову роль.

Також важливий тип палива, на якому працює піч — не всі варіанти будуть однаково добре працювати в інших погодних або кліматичних умовах. Перед від’їздом також з’ясуємо, які моделі користуються найбільшою популярністю, щоб можлива покупка палива не припускала довгих пошуків.

Види туристичних плит

Газові плити — це найпоширеніший вид туристичних плит. Можна купити газове паливо у великих балонах, але в поході це не найзручніше. Краще озброїтися легкими і зручними картриджами, вага яких може досягати 100 г (проте варто відзначити, що чим більше картуш ви виберете, тим більше страв ви зможете приготувати на ньому). Ці моделі демонструють відмінні характеристики і прості у використанні, особливо з запальник. Однак газова плита не буде працювати при значних перепадах температури або на великих висотах — тоді варто подумати про плиті на рідкому паливі.